Neler Yeni

20 Yaş altı sokağa çıkma yasağı

demeanour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Can Çakmak
Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ilan edildi.Şuan markete gitmem gerekiyor ama 16 yaşında olduğum için bu yasağa bende dahilim.Sokağa çıkıp 10 dakikada ihtiyacım olan malzemeleri marketten alıp gelsem herhangi bir sıkıntı olur mu? Maske,eldiven v.b şeyleri takıp gideceğim.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Boyun kaç ?

Death Mark

80+ Bronze
Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ilan edildi.Şuan markete gitmem gerekiyor ama 16 yaşında olduğum için bu yasağa bende dahilim.Sokağa çıkıp 10 dakikada ihtiyacım olan malzemeleri marketten alıp gelsem herhangi bir sıkıntı olur mu? Maske,eldiven v.b şeyleri takıp gideceğim.
Gidebilecek başka bir aile bireyin ve komşun yok mu?
Şansını deneyebilirsin fakat yakalanırsan işler çamura sarpar.

Eren07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Eren Ergin
ara sokakta mahalle bakkalına gidiceksen hiçbi sorun olmaz burda sokakta 15 16 yaşında çocuklar elini kolunu sallaya sallaya geziyor

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,038
İsim
Lokman Açil

Polise Yakalanmadığın Sürece Sıkıntı Yok Ailenden Gidebilecek Olan Varsa Gitsin Boşuna 3 Bin TL Ceza Yedirtme Kendine

AknEfe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Akınefe
yani hızlıca git polis çevirirsede çevirmez heralde SAD:AS
hızlıca git gel

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

demeanour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Can Çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani hızlıca git polis çevirirsede çevirmez heralde SAD:AS
hızlıca git gel
Hızlı gitsem de market 75M gibi bir uzaklıkta ve 200M gibi bir uzaklıkta Emniyet Genel Müdürlüğü var. :D

Eren07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Eren Ergin
Çıkıcam ama sokakta polisler vardır diye korkuyorum çıkmaya.Şimdi yok yere 3150TL ceza yemeyelim.

hiçbişey olmaz koşarak git gel sokakta gezmediğin parkta takılmadığın sürece hiçbi polis ceza kesmez evde nenem var 70 yaşında onu gönderemedim kendim gittim de :d

demeanour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Can Çakmak
hiçbişey olmaz koşarak git gel sokakta gezmediğin parkta takılmadığın sürece hiçbi polis ceza kesmez evde nenem var 70 yaşında onu gönderemedim kendim gittim de :d
Bir de gelip kontrol etmesinler :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,044
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123
Top Bottom