Neler Yeni

200-300 TL bütçe kulaklık önerisi

Xprofile

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet yahya tosun
Herkese merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi Max 300 TL bütçem var bu bütçeye uygun kulaklık arıyorum sizinde önerlilerinizi almak istedim tabii ki bazı Kriter'lerim var öncelikle kulaklıkla PUBG ve benzeri oyunlar oynayacağım o yüzden sesin güzel gelmesi gerek ve mikrofon kaliteside hoşnut olacak şekide olsun yeter sanal 7.1 özelliğinin illaki olması zorunlu değil çünkü Sanal'ların pek işe yaradığını düşünmüyorum ve zaten Windows'un böyle bir özelliği var kulaklığın rahatlığıda önemli kafamda çok fazla baskı yapmasın ve terletmesin istiyorum kulak pedleri kumaş olursa daha iyi olur ışıklı olup olmaması çok da önemli değil kulaklık kaliteli olsun en az 1-2 yıl kullanayım istiyorum aklımda bazı kulaklıklar var bunları da aşağıda sizlerle paylaşacağım rica ediyorum 30 TL koy bunu al 50 TL koy şunu al demeyin önerilerinizi bekliyorum iyi forumlar.

Almayı düşündüklerim

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
https://forum.donanimarsivi.com/konu/230-TL'ye-rampage-drop-plus-kulaklik-almak-aliexpress.316604/

Squarlyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Sami Yusuf Arvasi
İlgilendiği Kategoriler
Fiyat performans sistem toplama tavsiyeleri, Çevre birimi önerileri, Oyun tavsiyeleri
Discord
Squarlyx#1441

Eğer benim gibi bass manyağı isen bunu önerebilirim bunun kablosuz versiyonu da var fakat senin bütçeni aşıyor 330TL civarlarında idi.
Kriterlerine uymadığı kısımları var fakat çok rahat ve kaliteli bir kulaklık öneririm.

Xprofile

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet yahya tosun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://forum.donanimarsivi.com/konu/230-TL'ye-rampage-drop-plus-kulaklik-almak-aliexpress.316604/
Yurt dışından almam riskli değil mi hem 1 ay bekleyeceksin hemde garantileri yok pek ilgimi çekmedi ama yinede teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer benim gibi bass manyağı isen bunu önerebilirim bunun kablosuz versiyonu da var fakat senin bütçeni aşıyor 330TL civarlarında idi.
Kriterlerine uymadığı kısımları var fakat çok rahat ve kaliteli bir kulaklık öneririm.
Oyun için pekte iyi gibi görünmüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu görmüştüm baktım fakat pek beğenmedim tasarımı bana göre kötü ve kulak pedlerininde rahat olacağını düşünmüyorum yinede teşekkürler

anonym.wl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
rojhat andiç
İlgilendiği Kategoriler
kara mizah ğ
Herkese merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi Max 300 TL bütçem var bu bütçeye uygun kulaklık arıyorum sizinde önerlilerinizi almak istedim tabii ki bazı Kriter'lerim var öncelikle kulaklıkla PUBG ve benzeri oyunlar oynayacağım o yüzden sesin güzel gelmesi gerek ve mikrofon kaliteside hoşnut olacak şekide olsun yeter sanal 7.1 özelliğinin illaki olması zorunlu değil çünkü Sanal'ların pek işe yaradığını düşünmüyorum ve zaten Windows'un böyle bir özelliği var kulaklığın rahatlığıda önemli kafamda çok fazla baskı yapmasın ve terletmesin istiyorum kulak pedleri kumaş olursa daha iyi olur ışıklı olup olmaması çok da önemli değil kulaklık kaliteli olsun en az 1-2 yıl kullanayım istiyorum aklımda bazı kulaklıklar var bunları da aşağıda sizlerle paylaşacağım rica ediyorum 30 TL koy bunu al 50 TL koy şunu al demeyin önerilerinizi bekliyorum iyi forumlar.

Almayı düşündüklerim
bence bunlara bi bak

aLoNeDarK33

80+ Bronze

Almayı düşündüklerim
https://www.akakce.com/kulaklik/en-...ofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,446148204.html bunu alabilirsin benim kuzenim sıradan indirim günlerinde 140 TL ye aldı bayadırda kullanıyor çok memnun sizinde çok aceleniz yoksa alabilirsiniz (yazılım desteğide var)

Xprofile

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet yahya tosun

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Bu kulaklığın 200 TL olduğu zamanları hatırlıyorum ve keşke alsaymışım diyorum şuan 500 TL :d
malesef pazarda çok saçma fiyatlar dönüyor 500 TL olan kulaklık indirimde 140 TL ye düşüyor :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Yiğit Yavuz
Jd 710 önermem 1 hafta önce aldım takar takmaz sağdaki hoparlör patlıyordu ses gidiyordu soldan geliyodu ses sadece iade ettim şimdi 240 TL Medusa var ne yapsam bilemedim Medusa iyi midir? mikrofon önemli değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,556
Üyeler
141,987
Son üye
Exın
Top Bottom