Neler Yeni

Çözüldü✓ 200 İLA 300 TL KULAKLIK ÖNERİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Necati Genç
Selamünaleyküm forumdaki tüm Müslüman kardeşlerim.Ramazan ayınız mübarek olsun.Böyle bir giriş yapmak istedim :)

Arkadaşlar ben f/p oyuncu kulaklığı almak istiyorum.Genellikle fps(cs vb) + strateji(lol tft vb) arada (dizi,film ve müzikde dinlerim)oyunları oynamayı seviyorum o yüzden başlıktada belirttiğim fiyata önerdiğiniz veya kullanıp tecrübe edindiğiniz oyuncu kulaklığı varsa benimle paylaşır mısınız?
1 haftaya yakın bir süreye kulaklık alıcam kullandığım bilgisayar notebook(dizüstü) olduğu için tek jak girişi(kulaklık takılması için 4 pin 3.5mm jack girişi) var ama dönüştürücüyle halledebilirim.
Bu fiyata aradağım ve aramadığım f/p oyuncu kulaklığında ki özellikler;
1-RGB veya LED ışıklı olmasına gerek yok ama illa her kulaklıkta olmayacak diye bir şey de yok bulunsa da olur(geceleri kullanırım kişisel tercih meselesi).
2-F/P oyuncu kulaklığında 7.1 surround desteği olması önemli bu fiyata o kadar bir 1000 tl'ik bir kulaklık veyatta 800 tl'lik bir kulaklıkta ki 7.1 surround desteğini beklemiyorum ama yinede sesi temiz kasmama doğru yerden versin benim için yeterli.
3-Kulaklığın yazılımı olabilir/olmayabilir de.Olursa iyi olur en azından oyunlara göre veyatta müzik dinleyeceğim zaman,film,dizi vs kendi uygulamasından ayar yapabilirim(sesle oynayabilirim) +1 avantaj sağlar.
4-Yukarıdada belirttiğim gibi tek giriş var laptobumda girişi çift jak girişli olsun ben onu tek jaka dönüştürücü ile çeviririm(kulaklığın girişi usb olmasın laptopda usb yerlerim dolu).
5-Belirttiğim o fiyata F/P bir oyuncu kulaklığı kesinlikle kalitesini hissettirsin.
6-Kulaklığı bir kere alıcam ama aldığım kulaklığın beni en az 2 3 sene götürmesini istiyorum.İlerde daha büyük segmentlere yönelicem şimdilik alacağım kulaklık işimi görsün yeterli :)

Özetlemek gerekirse yukarıdaki belirttiğim özelliklere uygun f/p bütçeli bir gaming kulaklık arıyorum.
Piyasada ne tür kulaklık var çok fazla araştırma vaktim olmadığı için forumdaki siz olan arkadaşlara danışmak istedim.
Yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden yorum yapacak olan yardımcı olucak olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Juiclair0

80+ Silver
James Donkey 711 ilk pc dizdiğimde almıştım 2 yıl çok rahat götürdü ses kasmada çok iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Necati Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
James Donkey 711 ilk pc dizdiğimde almıştım 2 yıl çok rahat götürdü ses kasmada çok iyi.
Bu kulaklığa nazaran başka bir önerim var mı tüm önerilere açığım bu jm 711 de alacaklarımın arasındaydı ama bir bekleyeyim diyorum farklı farklı marka kulaklık önerileri felan gelir diye

predator

80+ Silver
Medusa 7.1

byberk06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Berk
Yanına Şarj etme özelliği bağlanma olarak USB, JAK girişli sadece bilgisayar değil diğer cihazlarında kolaylıkla girebileceği kolay çıkılıp yıkanabilen ped makinesi ve rahat deri olmayan ped, Bass ve eko olarak Kaliteli olup Müzik veya Oyun için En iyi ses kalitesi, Mikrofon için stüdyo kaliteli asla patlamaz mikrofon teknolojisi olsunmu --ryzhem

Top Bottom