Neler Yeni

2000 - 2500TL Arasında Bisiklet Arıyorum

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes

RedFlag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yusuf İslam Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum linke tıklayınca fiyat yükseliyor. 2950 yazıyor ve tükendi olarak gözüküyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz daha baktım akakçeden 1900 e buldum sağolasın. Sence iyi midir? normal sürüş için.

Dostum linke tıklayınca fiyat yükseliyor. 2950 yazıyor ve tükendi olarak gözüküyor.

Biraz daha baktım akakçeden 1900 e buldum sağolasın. Sence iyi midir? normal sürüş için.
Oda tükenmiş 😂😂

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes

Oda tükenmiş 😂😂
Kusura bakma onu görmedim akakçe genelde güncel olurdu ama :/ illa ki bulunur daha ucuz bir yer

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
2266ya buldum.

Kadro hariç diğer parçalar çelik kullanılmış o yüzden ağırlığı 15kgyu geçmiş. İnişli çıkışlı bir yerde yaşıyorsanız yorabilir. Bazı parçalar shimano bazıları kendi ürünü dacron. Giriş seviyesi. Ben şansen tercih etmem ama bütçe arttıralmıyorsa da yapacak bir şey yok.
1.82boya 18kadro belki büyük gelebilir yakınınızda bir bisikletçi varsa 18kadro bir dağ bisikleti deneyin uyacak mı size.

Son düzenleme:

RedFlag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yusuf İslam Demir
2266ya buldum.

Kadro hariç diğer parçalar çelik kullanılmış o yüzden ağırlığı 15kgyu geçmiş. İnişli çıkışlı bir yerde yaşıyorsanız yorabilir. Bazı parçalar shimano bazıları kendi ürünü dacron. Giriş seviyesi. Ben şansen tercih etmem ama bütçe arttıralmıyorsa da yapacak bir şey yok.
1.82boya 18kadro belki büyük gelebilir yakınınızda bir bisikletçi varsa 18kadro bir dağ bisikleti deneyin uyacak mı size.
Malesef bütçe arttıramıyorum. Bu bütçeyede bunu bulabildim. Galiba alıcam.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Yaşadığınız çevredeki bisiklet ilanlarına bakın temiz bulabilirseniz öyle daha iyi olabilir ama sıfır olsun illaki diyorsanız başlangıç için bu işinizi görür sanırım.

RedFlag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yusuf İslam Demir
Yaşadığınız çevredeki bisiklet ilanlarına bakın temiz bulabilirseniz öyle daha iyi olabilir ama sıfır olsun illaki diyorsanız başlangıç için bu işinizi görür sanırım.
Önerin ve düşüncelerin için teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,237
Üyeler
157,045
Son üye
habes
Top Bottom