Neler Yeni

2000-3000 TL Mekanik Klavye Önerisi

PunkiesT

80+ Bronze
Belirttiğim fiyat aralarında bilek desteği olan RGB Numlock tuşları olan türkçe karakterleri olan Mekanik klavye arıyorum. XPG Summoner önerildi ama türkçe karakter olmadığından beğenemedim.

PunkiesT

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
%100 %75 falan farkeder mi
Zaten yazdığım özellikler heralde %100 oluyor :D Numlock tuşları bilek desteği Rgb ve türkçe karakterleri olan mekanik klavye olacak. Enter tuşu büyük olursa iyi olur aslında. Altta şuan kullandığım klavyeyi koydum.

Roscoyt

80+
Zaten yazdığım özellikler heralde %100 oluyor :D Numlock tuşları bilek desteği Rgb ve türkçe karakterleri olan mekanik klavye olacak. Enter tuşu büyük olursa iyi olur aslında. Altta şuan kullandığım klavyeyi koydum.
türkçe değil ama

Son düzenleme:

PunkiesT

80+ Bronze
türkçe değil ama
Türkçe değilse işe yaramaz XPG aynısı bu onda da türkçe yoktu olsa alıcaktım onu zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Türkçe değilse işe yaramaz XPG aynısı bu onda da türkçe yoktu olsa alıcaktım onu zaten
Onun dışında alacağın tüm klavyeler kötü olacaktır haberin olsun. Bu fiyata yine steelseries apexler var optipointli ama onlar da ingilizce

PunkiesT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan

PunkiesT

80+ Bronze

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Bana bunu önerdi yani ne var alınabilecek bu fiyatlarda hangi modeller var söyle istersen bakayım türkçe dil desteği olan varsada yazarsın bakayım sana zahmet
Xpg Summoner'da Tr karakter var btw
xpg.jpg

1697737842500.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Alternatif olarak da şuna bakabilirsin:

Tabii kişisel fikrim yurtdışı US layout hotswappable bir model alıp modlamak. Daha ucuza gelmekle kalmayıp, daha güzel basım hissi ve ses vereceği kesin.

Son düzenleme:

PunkiesT

80+ Bronze
Xpg Summoner'da Tr karakter var btw
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alternatif olarak da şuna bakabilirsin:

Tabii kişisel fikrim yurtdışı US layout hotswappable bir model alıp modlamak. Daha ucuza gelmekle kalmayıp, daha güzel basım hissi ve ses vereceği kesin.
İncelemelere videolara filan baktım hep görüntüler türkçe değil sadece donanim haberin incelediğin uygulaması ve türkçe idi başka yerde türkçe görmedim ne yazıkki

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
İncelemelere videolara filan baktım hep görüntüler türkçe değil sadece donanim haberin incelediğin uygulaması ve türkçe idi başka yerde türkçe görmedim ne yazıkki
Dostum kendi klavyemi çekip attım yahu ;) Türkçe karakter var demek istiyorum alabilirsin eğer sadece o nedenle almadıysan.

PunkiesT

80+ Bronze
Top Bottom