Neler Yeni

Çözüldü✓ 2000 TL kablosuz mouse önerisi

AleeVeli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Kır
Şu anda Rival 3 kullanıyorum. Kablo çok rahatsız etmeye başladı. Kablosuz bir mouse almaya karar verdim. Bütçem 2000 TL ama zorlayarak 2500'e kadar çıkabilirim. Elim 18cm ve fingertip grip kullanıyorum. Araştırırken VXE R1 Pro ve VGN Dragonfly F1 Pro gördüm. Bunlar nasıldır ya da sizin önerileriniz neler?

Alraplox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Selçuk
İlgilendiği Kategoriler
spor eğitim goygoy konularına etiketleyebilirsiniz
Razer hyperspeed x
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hyperspeed v2*

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,012
İsim
Hasan
Şu anda Rival 3 kullanıyorum. Kablo çok rahatsız etmeye başladı. Kablosuz bir mouse almaya karar verdim. Bütçem 2000 TL ama zorlayarak 2500'e kadar çıkabilirim. Elim 18cm ve fingertip grip kullanıyorum. Araştırırken VXE R1 Pro ve VGN Dragonfly F1 Pro gördüm. Bunlar nasıldır ya da sizin önerileriniz neler?
Vxe al bence. Tutuş stiline de uyar. Pro max yerine sadece pro +4k hz dongle da alabilirsin.

AleeVeli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Kır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vxe al bence. Tutuş stiline de uyar. Pro max yerine sadece pro +4k hz dongle da alabilirsin.
Vxe r1 pro max'in r1 pro'ya göre bataryasının mah'ı 2 kat daha fazla. Sizce 200 tl fazlaya r1 pro max almak dahamı mantıklıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayriyetten switchleride farklı.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,012
İsim
Hasan
Vxe r1 pro max'in r1 pro'ya göre bataryasının mah'ı 2 kat daha fazla. Sizce 200 TL fazlaya r1 pro max almak dahamı mantıklıdır?
Yani para varsa alınır ama alınmazsa da bence çok büyük eksiklik değil. 6 günde şarja takacağına 3 günde iarja takarsın ki ben her gün şarja takıyorum yani illaki bitinceye kadar kullanmak şart değil.

AleeVeli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Kır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani para varsa alınır ama alınmazsa da bence çok büyük eksiklik değil. 6 günde şarja takacağına 3 günde iarja takarsın ki ben her gün şarja takıyorum yani illaki bitinceye kadar kullanmak şart değil.
Birde f1 serisi var onlar nasıldır? Farkı nedir?

Top Bottom