Neler Yeni

2000 TL Kulaklık Önerisi

KAPTANN

80+
Merhaba,

Max 2000TL bandında, 7.1 , Ses ve Mikrofon kalitesi iyi, Kulaklık önerisi alabilir miyim?
RGB olabilirse iyi olur. RGB olmayan modelleri'de değerlendirebilirim.

Oyun odaklı.

Şuanda Somic G941 kullanıyorum, uzun kullanımda kulakları acıtıyor.
Mikrofon ve Ses kalitesi'de baya güzel, lakin kabloları kopmaya başladı.

3.5mm giriş mi yoksa USB giriş mi daha avantajlı olur?

Anakart: Asus Rog Strix B650E-E

Teşekkürler...

whisper snow

80+ Silver

KAPTANN

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bu kulaklık, Corsair Elite ve Hyperx Cloud II ile kıyaslandığında hangisini önerirsiniz yine?

whisper snow

80+ Silver
Bu kulaklık, Corsair Elite ve Hyperx Cloud II ile kıyaslandığında hangisini önerirsiniz yine?
Corsair Elite parasini haketmiyor hocam Cloud 2 de eskidi artik o yuzden Blackshark V2 diyorum.

KAPTANN

80+
Corsair Elite parasini haketmiyor hocam Cloud 2 de eskidi artik o yuzden Blackshark V2 diyorum.
V2 ile V2X in ses kartı dışında farkı var mı?

Belirttiğim gibi asus b650e-e anakartim mevcut. SupremeFX var.

whisper snow

80+ Silver
V2 ile V2X in ses kartı dışında farkı var mı?

Belirttiğim gibi asus b650e-e anakartim mevcut. SupremeFX var.
Hayir hocam V2 de ayrica THX Spatial Audio ozelligi var kablosu ve pedleri daha kaliteli mikrofonu da cikarilabiliyor.

KAPTANN

80+
Hayir hocam V2 de ayrica THX Spatial Audio ozelligi var kablosu ve pedleri daha kaliteli mikrofonu da cikarilabiliyor.
Bundada ses kartını kullanmak istemiyorum şahsen, anakartta bulunan jack girişlerini kullanayım diyorum ama tek jack çıkışı var bu kulaklikta, 2 jack için illaki dönüştürücü almamız gerekiyor o zaman?

whisper snow

80+ Silver
Bundada ses kartını kullanmak istemiyorum şahsen, anakartta bulunan jack girişlerini kullanayım diyorum ama tek jack çıkışı var bu kulaklikta, 2 jack için illaki dönüştürücü almamız gerekiyor o zaman?
Kutunun icinden donusturucu cikiyor diye biliyorum yani v2 x den cikmisti.

KAPTANN

80+

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
bende hem cloud 2 hem blackshark var ben daha çok blackshark kullanıyorum film şarkı vs. için ama cloud 2 fps oyunlarında 1 2 gömlek üstün. void hiç kullanmadım ama hakkında bilgim var diğer iki kulaklığında gerisinde
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakartın ne eğer iyi bir anakartın yoksa kulaklığın kendi ses kartıyla daha iyi performans alırsın

bende hem cloud 2 hem blackshark var ben daha çok blackshark kullanıyorum film şarkı vs. için ama cloud 2 fps oyunlarında 1 2 gömlek üstün. void hiç kullanmadım ama hakkında bilgim var diğer iki kulaklığında gerisinde

anakartın ne eğer iyi bir anakartın yoksa kulaklığın kendi ses kartıyla daha iyi performans alırsın
yazmışşın zaten tamam

Top Bottom