Neler Yeni

2000 TL UYGUN FİYATLI MONİTÖR ÖNERİSİ

Antaeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Emre Uysal
Bütçe
2000
Merhaba. 2000 TL bütçem var ve monitör araştırıyorum şimdilik aklımda Acer KA222Q var sistemim şu anlık pek iyi değil ama yakın bir zamanda yeni bir laptop alacağım ve onunla kullanmayı planlıyorum. Dizi, film izlemeyi sevdiğim için renk kalitesi önemli. Oyun oynamayı seviyorum ama rekabetçi oyun olarak sadece Valorant oynuyorum. Bütçemi en fazla 2500TL'ye çekebilirim ama çekmesem daha iyi. Önerilerinizi bekliyorum. Benim için Hz ve ms asıl önemli faktörler değil, tabii önemli ama görüntü kalitesi benim için daha önde geliyor. Boyut olarak da kişisel tercihim 21.5 inç çünkü masam pek büyük değil, ama uygun fiyatlıysa ya da fiyatı yakınsa 23.5 inç monitöre de hayır demem.

EkmekArasıRX6900XT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Doruk Berk Durmuş
Merhaba. 2000 TL bütçem var ve monitör araştırıyorum şimdilik aklımda Acer KA222Q var sistemim şu anlık pek iyi değil ama yakın bir zamanda yeni bir laptop alacağım ve onunla kullanmayı planlıyorum. Dizi, film izlemeyi sevdiğim için renk kalitesi önemli. Oyun oynamayı seviyorum ama rekabetçi oyun olarak sadece Valorant oynuyorum. Bütçemi en fazla 2500TL'ye çekebilirim ama çekmesem daha iyi. Önerilerinizi bekliyorum. Benim için Hz ve ms asıl önemli faktörler değil, tabii önemli ama görüntü kalitesi benim için daha önde geliyor. Boyut olarak da kişisel tercihim 21.5 inç çünkü masam pek büyük değil, ama uygun fiyatlıysa ya da fiyatı yakınsa 23.5 inç monitöre de hayır demem.
Hocam KA222Q alın geçin.

Antaeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Emre Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam KA222Q alın geçin.
Öyle yapacağım gibi duruyor ama belki gözden kaçırdığım bir model vardır diye sorayım dedim. Çünkü acer her ne kadar çok iyi olsa da panel kalitesinden şüpheliyim, renk derinliği olarak da 8 bit ama 6 bit + Frc olarak veriyor. Emin olamadım

EkmekArasıRX6900XT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Doruk Berk Durmuş
Öyle yapacağım gibi duruyor ama belki gözden kaçırdığım bir model vardır diye sorayım dedim. Çünkü acer her ne kadar çok iyi olsa da panel kalitesinden şüpheliyim, renk derinliği olarak da 8 bit ama 6 bit + Frc olarak veriyor. Emin olamadım
Hocam hem IPS, hem 75hz, hemde 1ms. Daha ne istediniz ki?

Antaeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Emre Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hem IPS, hem 75hz, hemde 1ms. Daha ne istediniz ki?
Maalesef gerçek 1ms değil, ips olarak da panelin kalites nedir ne değildir bilmiyorum neredeyse hiç incelemesi yok. Ama büyük ihtimalle alacağım yakın özellikteki monitörler en az 500 TL daha pahalı çünkü.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,353
Üyeler
141,964
Son üye
lithvavera
Top Bottom