Neler Yeni

2004 model Suzuki alınır mı?

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Serhan emre
Merhabalar. Bir motosiklet buldum, 2004 model Suzuki GSXR 600 SRAD K4. Fiyat olarak gayet makul geldi. 54.000 kilometre, kazası/trameri yok. Sahibinin iddiasına göre bütün grenajlar orjinal, boğazdan two brothers egzoz var. Tek masrafı çift lastik lazımmış. Alınır mı?
Kilometre sıfırlanmıştır bunun 54 bin imkansiz o seneye

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
eski model bir motora o kadar vermeyin be hocam

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Berk Atmaca
Hocam pederde motor vardı 2004 model. 250 bindeydi en son. Köye gittiğimizde mahalle içinde kullanıyoruz. Sen düşün

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Hazer
Hocam 8 senelik bir motorcu olarak şunu diyebilirim sakın eski model motor almayın ve korkmayın motorsiklet piyasası düzelecek merak etmeyin o zaman daha uygun fiyata daha iyi motorlar alırsınız sadece sabredin acele edipte elinizde patlayacak motor sakın almayın.

Shaco

80+ Bronze
Cbr 500 bakayım hocam teşekkürler.
Eğer paran nakitse al sat yapmakla uğraşmayacaksan ve uzun süreli binicem dersen. Tramer işlenmemiş kazalı motor al.Yaz ortasına kadar bekle bi ton motor düşer piyasaya kazalı al onlardan topla yada şimdi bak kazalı şasesi düzgün amotisörü patlak vs bulup. O kadar nakit param olsa ben öyle yapardım hatta kesip biçer custom bişey yapardım.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Asansörcü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Asansörcü
İlgilendiği Kategoriler
Asansör
Hocam 8 senelik bir motorcu olarak şunu diyebilirim sakın eski model motor almayın ve korkmayın motorsiklet piyasası düzelecek merak etmeyin o zaman daha uygun fiyata daha iyi motorlar alırsınız sadece sabredin acele edipte elinizde patlayacak motor sakın almayın.
Hocam zaten kışa doğru alacağım. 2016 model ve sonrası R25, CBR 500 veya 650F bakacağım. Bu motordan korktum açıkçası.
Eğer paran nakitse al sat yapmakla uğraşmayacaksan ve uzun süreli binicem dersen. Tramer işlenmemiş kazalı motor al.Yaz ortasına kadar bekle bi ton motor düşer piyasaya kazalı al onlardan topla yada şimdi bak kazalı şasesi düzgün amotisörü patlak vs bulup. O kadar nakit param olsa ben öyle yapardım hatta kesip biçer custom bişey yapardım.
Hocam kendim bineceğim de uzun süreli değil 6-12 ay biner satarım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,975
Üyeler
147,257
Son üye
gondor
Top Bottom