Neler Yeni

2020'nin En İyi Kablosuz Kulak içi Kulaklıkları

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
HİHULULOPA
Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı kablosuz kulak içi kulaklık mevcut, bunlardan en iyisi hangisi diye soracak olursanız eğer. İşte karşınızda tam anlamıyla görünüşü ile asil, diğer gürültü önleyici modellerden küçük kablosuz kulak içi kulaklıkları ile DonanımArşivi'nin en iyi seçimlerine bir göz atın.

Kablosuz kulaklık pazarı üç kategoriye ayrılıyor gibi görünüyor.

İlk olarak, AirPods ve AirPods Pro gibi kablosuz kulak içi kulaklıklara ve diğer birçok modele sahipsiniz. Ardından, Sony ve Bose liderliğindeki tam boyutlu kablosuz gürültü önleyici kulaklıklarınız var. Ve son olarak, Amazon'daki en çok satanlar listesine hakim olan tüm bütçenizi harcamayacağınız kablosuz kulaklıklar var. Çünkü premium modelleri göze alamayan ve cep yakmayan, F/P ürünü isteyen birçok insan var. Pek çok seçenekle, özellikle piyasadaki her modeli incelemek imkansız olduğundan, işleri en iyi kablosuz kulak içi kulaklık listesine daraltmak zordur. Ama bir şans vereceğim. Bunlar favorilerimizdir (kulak içi modeller için su geçirmezlik önemleri dahil).2020 yılında piyasaya gelecek yeni kulak içi kulakların incelemelerini ve bu listeye ekleyeceğimiz modelleri sizin kadar bizimde beklediğimizi unutmayın.

En iyi ses veren Şık ve Kaliteli kablosuz kulak içi kulaklık,
dims?resize=2000%2C2000%2Cshrink&image_uri=https%3A%2F%2Fs.yimg.jpg

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2

Birbirinden ayırmaksızın sizin veya hayatın getirdiği durumların üstesinden gelebilmek için tasarlanmış olan MOMENTUM True Wireless, son derece dayanıklı, sert ve su sıçramalarına dirençli malzemelerden üretilmiştir. IPX4 sertifikasına sahiptir.(IPX4 derecesi - su sıçramasına dayanıklı)

Nisan ayında ön sipariş ile ikinci nesil MOMENTUM True Wireless 2,2000₺ fiyat bandında bu durumun ekonomi ile her zaman değişeceği aşikar, rakiplerinden daha küçük, daha rahat bir kullanıma, daha kaliteli bir tasarıma, orjinallerinden daha iyi bir aktif gürültü önleme sistemine sahip.
AirPod Pro'nun ömrüne kıyasla, geliştirilmiş pil ömrüne sahip olan Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 kompakt şarj ünitesiyle 2 tam ekstra şarj ile 4 saatlik bir dinlemeyi 12 saate kadar çıkarmanın keyfini yaşayın. Kesintisiz bağlantıya olanak tanıyan Bluetooth 5.1 ile birlikte hem iOS hem de Android cihazlarda olağanüstü bir ses performansı sunar.

Eğer siyahtan hoşlanmıyorsanız, bu yılın ilerleyen saatlerinde takip ederseniz beyaz bir versiyonuna da yer verileceğinin haberini verelim.

En önemlisi, MOMENTUM True Wireless 2, Premium kablosuz kulak içi kulaklıklar ile aynı kaliteli sese sahiptir. Ancak AirPods Pro'ya net bir şekilde üstün ses kalitesi sunar. Bu da onları bugün pazardaki en iyi kulak içi kablosuz kulaklıklar haline getiriyor ve DonanımArşivi Editörlerin Seçimi Ödülü'nü kazanıyor.

Yarın sizlerin yorumları ile yenilenen ve gelişen teknoloji haberlerimizle karşınızda olacağız sevgilerle kalın...
Görkem ŞEREF

(Bunun yanı sıra haberin nereden alındığı bilgilerin nerelerden toplanıldığı gibi site kaynağı göstermekte mümkün…)

Top Bottom