Neler Yeni

2024 Nmax 155 mi 2024 Sym jetx tcs abs mi?

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Hikmet Çalı
Arkadaşlar elimdeki activa 125 i satıp almayı düşünüyorum sizce hangisi?
Sym 147 bin lira nmax 155 161 bin lira.

GirayHan

80+ Gold
Scooter'da sym yada kymco'dan şaşmamak lazım japonlar iyidir hoştur ama scooter'da bu iki marka kadar başarılı değiller.

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Hikmet Çalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Scooter'da sym yada kymco'dan şaşmamak lazım japonlar iyidir hoştur ama scooter'da bu iki marka kadar başarılı değiller.
Amcamda nmax 155 2020si var memnun bir sorun da yaşamadı o yüzden bence sıkıntı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yıllardır honda motorsiklet kullanırız ailecek hiç sorun çıakrmadı.

GirayHan

80+ Gold
Amcamda nmax 155 2020si var memnun bir sorun da yaşamadı o yüzden bence sıkıntı yok.
o halde japon tercih edebilirsin fikir sabitse fikir danışmaya da gerek yok bence.

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
furkan gezgin
hocam bende motor alacağım ama nmaxler 180k falan bayilerdede stok yokmuş benim bütçe 160k

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Hikmet Çalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o halde japon tercih edebilirsin fikir sabitse fikir danışmaya da gerek yok bence.
Hocam sym hiç kullanmadım kymcolar görünüş olarak hoşuma gitmiyor sym kullananlardan fikir almak isterim.

GirayHan

80+ Gold
Hocam sym hiç kullanmadım kymcolar görünüş olarak hoşuma gitmiyor sym kullananlardan fikir almak isterim.
sym kymco yamaha honda bu markaların scooterlarını kullandım sym ve kymco'ya ise sahiptim. avrupa pazarına baktığında sym ve kymco'nun japon scooter'larından daha çok tercih edildiğini görebilirsin. ben japoncuyum. ama scooter satın almak istesem tekrardan sym yada kymco tercih ederdim. bunun temeli döneri dönerciden yeme mantığıdır. bu iki marka sadece scooter üretiyor ve uzmanlık alanları sadece scooter yönünde. en basiti seramik piston kullanıyor sym bir kaç modelinde. bu da uzun km'ler çok daha az aşınan motor bloğu demek bunun gibi bir çok özellik var kymco'da mesela anahtarsız çalıştırma özelliğinden bir çok modelinde ciddi iyi teknolojiler kullanıyorlar. yamaha honda'nın scooter'larında bu olay yok. olayın özeti başta dediğim gibi döneri dönerciden yemek. başka bişey değil.

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
furkan gezgin
sym kymco yamaha honda bu markaların scooterlarını kullandım sym ve kymco'ya ise sahiptim. avrupa pazarına baktığında sym ve kymco'nun japon scooter'larından daha çok tercih edildiğini görebilirsin. ben japoncuyum. ama scooter satın almak istesem tekrardan sym yada kymco tercih ederdim. bunun temeli döneri dönerciden yeme mantığıdır. bu iki marka sadece scooter üretiyor ve uzmanlık alanları sadece scooter yönünde. en basiti seramik piston kullanıyor sym bir kaç modelinde. bu da uzun km'ler çok daha az aşınan motor bloğu demek bunun gibi bir çok özellik var kymco'da mesela anahtarsız çalıştırma özelliğinden bir çok modelinde ciddi iyi teknolojiler kullanıyorlar. yamaha honda'nın scooter'larında bu olay yok. olayın özeti başta dediğim gibi döneri dönerciden yemek. başka bişey değil.
Hocam benim bütçede 160k scooter motor önerileriniz nedir nmax falan baktım ama sarı sitede 180k diyorlar

GirayHan

80+ Gold

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
furkan gezgin

GirayHan

80+ Gold
hocam daha çok sym ve hondaya yakınım ya bu markalara bulaşmam
Mesaj otomatik birleştirildi:

o markalardan önerin varsa daha iyi olur
yukarda 3 adet saydım. sonda ki tercih meselesi.

GirayHan

80+ Gold
adx 125'e bakmıştım sarı sitede 180k civarı jet 125'e göre daha mı iyi?
anahtarsız çalıştırma var. teknikleri sen karşılaştır ben adx'i tercih ederdim sanırım.

Top Bottom