Neler Yeni

2025-2030 Büyük Buhranı ve Türkiye

Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Yunus
Hepinize merhaba tek merak ettiğim bu konu altında içinizden geçenleri yazmanız. Örneğin 2025'de ekonomik olarak batma olacağını herkes biliyor fakat bu yıkımın önceki büyük buhranı geçmesi %98 falan. Demacia'nın ıssız çöllerinde gezerken bunlar aklıma geldi bende yazayım dedim. Cidden elimizde tomarla para olacak olmasına rağmen ekmek alamayacak olmamız tuhaf değil mi? Birde bunları bastırmak için dünyanın birçok tarafında ortaya çıkaracakları bölgesel savaşlar falan. Mesela şimdi millet pc falan alıyor 4-5 ay sonra bilemedin 8-9 ay olsun ama 1 ekmek karşılığında verecekler çok acayip geliyor. Veyahutta şehirlerin bu kadar terk edilmesi söz konusu iken milletimin betondan kuleler alması ve aslında bunun çok tehlikeli oluşu. Araba bakıyorsun elektronik parçadan geçilmiyor adama eski araba soruyorum değişensiz diye övünüyor abi diyorum ben bunu kullanacağım sen ne diye eski parçaları tutup da aracı tehlikeli hale getirdin susuyor. En güzel tarafı da barajların doluluk oranı artıyor ama suları kesiyorlar ya sanki freljord'un aslanı shyvana ateş püskürtüyor gibi sjsjsjsj. Neyse içinizden geçeni yazın (Aralık Ayında Olacak Deprem Haricinde). Tekrardan Demacia'dan selamlar...

hardbroman

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Mirhan Yalçın
simulasyon hatası yukardakiler reset atsada kendimize gelsek

Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Yunus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Demacia çölü neresi?
Noxus'un battığı Demacia'nın Adaletinin ulaşamadığı Freljord halkının hayranlıkla baktığı Demacia'da bulunan esrarengiz bir bölge. Kadim zamanlarda ornn'un aletlerini dövdüğü yer olarak bilinir.

Top Bottom