Neler Yeni

Öneri 20bin liraya kadar telefon önerisi

Ahmettİlhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Ahmet İlhan
Arkadaşlar selamlar, çok telefon kullanan birisi değilimdir. Günüm ya dışarıda ya da evde bilgisayar başında geçer. Kamerası iyi şarjı pişman etmeyecek bir telefon önerinize ihtiyacım var. İndirim kovala şu ürün düşüyor derseniz beklerim çok acil bir ihtiyacım değil. Oyun oynamayacağım telefondan Kamerası ve şarjı tatmin etsin yeterli.

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
bitmiyo
Arkadaşlar selamlar, çok telefon kullanan birisi değilimdir. Günüm ya dışarıda ya da evde bilgisayar başında geçer. Kamerası iyi şarjı pişman etmeyecek bir telefon önerinize ihtiyacım var. İndirim kovala şu ürün düşüyor derseniz beklerim çok acil bir ihtiyacım değil. Oyun oynamayacağım telefondan Kamerası ve şarjı tatmin etsin yeterli.
20 k bandında S23 FE nin kamerası çok çok iyi. S23 FE tercih edin.

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Yunus Kocabay
Mi 11t pro
Poco f5
S23fe
(İndirimli ) S22+

Ahmettİlhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Ahmet İlhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
20 k bandında S23 FE nin kamerası çok çok iyi. S23 FE tercih edin.
samsung ürünlerini çok gömmüşler aşırı ısınıyor falan diye ne kadar doğru acaba. şarjı da çok hızlı bitiyor falan dediler. diğer arkadaşın attığın poco falan da kamerası çok kaba duruyor

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
428
İsim
Batuhan
S23 FE almıştım amazondan daha 1 ay olmadı prime day zamanı 256 gb versiyonu + buds2 pro kulaklık 22.700 TL'ye geldi. Önerim bu fiyat bandında o olur telefondan memnunum sorun varsa sorabilirsin.

Ahmettİlhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Ahmet İlhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
S23 FE almıştım amazondan daha 1 ay olmadı prime day zamanı 256 gb versiyonu + buds2 pro kulaklık 22.700 TL'ye geldi. Önerim bu fiyat bandında o olur telefondan memnunum sorun varsa sorabilirsin.
şarj süresi hakkında bilgi verebilir misin ısınma problemleri doğru mu cihaz çok ısınıyor mu? kamerası tatmin edici seviyede mi?

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
428
İsim
Batuhan
şarj süresi hakkında bilgi verebilir misin ısınma problemleri doğru mu cihaz çok ısınıyor mu? kamerası tatmin edici seviyede mi?
Telefondan oyun oynayan biri değilim şarj süresi olarak 6 ile 6.30 saat arası ekran açık kullanım süresi veriyor. Kullanımlarım sosyal medya platformları ve youtube üzerine. Isınma sorunu var yok diyemem ama eli yakacak derecede cayır cayır bir ısınma değil en fazla ısınmayı telefonun ilk kurulumunda yaşadım. Yaz mevsimindeyiz kılıfla kullandığım için ısınmayı hissetmiyorum. Önceki telefonumda ısınıyordu. Hatta İphone 13 bildiğin kendini kitliyor sıcakta kalınca yani her telefon ısınır. Telefon çok akıcı. Kamera performansı bu fiyat bandında başarılı. Telefon bu yıl çıkan bir model. En son gelen güncelleme ile sarj süresi daha uzadı diyor kullanıcılar sürekli güncelleme geliyor benimde alalı daha 2 hafta anca olduğu için eski sarj süresi ne kadardı bir bilgim yok. Ben cihazı alır almaz son güncellemesini yükledim. Farklı forumlarda son güncellemeyle sarj süresinin uzadığını yazmışlar daha önce alıp kullanan kişiler. Cihaz yeni güncellemelerle ileride daha stabil hale gelecektir sarj ve ısınma konusunda bana göre.

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yiğit Arık
iphone 13, 17k yd

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,917
İsim
uwu

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,917
İsim
uwu
Hocam 14 pro 2. Eller 25k yı gördü. Temiz bulmak imkansız.
Arada 20/21 gibi düşüyor ama ben hala tedirginim yd ioslara karşı bi anda yenilenmeyi iptal etme yada kısaltma gibi bir saçmalık yüzünden telefonun tabletten farkı kalmayacağından

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yiğit Arık
Arada 20/21 gibi düşüyor ama ben hala tedirginim yd ioslara karşı bi anda yenilenmeyi iptal etme yada kısaltma gibi bir saçmalık yüzünden telefonun tabletten farkı kalmayacağından
Hocam sizde belii hatırlarsınız başka bir konuda konuşmuştuk aylar önce ve telefonu hala alamadım. Bu hafta içi 13 pmx e 22.5k vereceğim ve içimde ya erdo yine icat çıkarırsa diye bir korku var. Gene en kötü 17-18k ya gider ama büyük zarar demek bu.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,917
İsim
uwu
Hocam sizde belii hatırlarsınız başka bir konuda konuşmuştuk aylar önce ve telefonu hala alamadım. Bu hafta içi 13 pmx e 22.5k vereceğim ve içimde ya erdo yine icat çıkarırsa diye bir korku var. Gene en kötü 17-18k ya gider ama büyük zarar demek bu.
Hocam ip12 al kafan rahat olsun

Top Bottom