Neler Yeni

20bin TL ye en iyi PC ?

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kemal
İyi günler forum sakinleri. Benim yaklaşık 20k butcem var biraz daha üstüne çıkabilirim ama yanına monitör, klavye,kulaklık ve gamepad falan alacağım için fiyat çok aşsın istemiyorum. Bu fiyatlarda en iyi performansı verecek pc nedir. Zaten seneye üniversiteye gideceğim o yüzden pc yi satıp laptop alacağım. Laptop fiyatları çok absürt olduğu için 20k ya adam akıllı bir laptop alınamıyor ben de kötüsünü almak istemiyorum. Şuanlik masaüstü almak daha mantıklı geliyor hem daha performanslı bir sistem almış olacağım üniversiteye gideceğim zaman da üstüne para koyup daha iyi bir laptop alırım diyorum. Sizce mantıklı mı ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.

İyi günler forum sakinleri. Benim yaklaşık 20k butcem var biraz daha üstüne çıkabilirim ama yanına monitör, klavye,kulaklık ve gamepad falan alacağım için fiyat çok aşsın istemiyorum. Bu fiyatlarda en iyi performansı verecek pc nedir. Zaten seneye üniversiteye gideceğim o yüzden pc yi satıp laptop alacağım. Laptop fiyatları çok absürt olduğu için 20k ya adam akıllı bir laptop alınamıyor ben de kötüsünü almak istemiyorum. Şuanlik masaüstü almak daha mantıklı geliyor hem daha performanslı bir sistem almış olacağım üniversiteye gideceğim zaman da üstüne para koyup daha iyi bir laptop alırım diyorum. Sizce mantıklı mı ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.
https://www.gaming.gen.tr/urun/2928...v1-16gb-16gb-ram-500gb-ssd-gaming-bilgisayar/ eğer alabiliyorsan efsane bir sistem

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Selçuk Aslan

Prot0type

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Bahadır Atasoy
Bu linkteki olan pcnin değişiğini daha ucuza almıştım b660mk asus tuf gt301 olanını almıştım

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,567
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
valla aksam haqqus sistem cıkacakmıs gencergaming, ondan sonra 2 tane vok sistem gelecekmiş. Onlardan bakabilirsin

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bu sistem ile

Şunun arasında kaldım

Holmes olanın anakarti düşük
2. Attığımın anakartini ramini ssd kasasını yükselttim. yaklaşık 20600 TL ye geldi. bide 850 TL geri ödemesi var ekran kartının kampanya. bunu alayım diyorum. daha mantıklı geliyor. tek fark holmes olanını 3070 olması ama o kadar fark eder mi bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. Attığım çok içime sindi.

Ssd Kingston NV2 1TB NVMe PCIE 4.0 Okuma 3500MB-Yazma 2100MB M.2 SSD

Ana kartını ASUS TUF GAMING B660M-E D4 Intel LGA1700 DDR4 5333 MHz (OC) M.2 mATX Anakart yaptım

Ramleri ADATA XPG Spectrix D41 TUF RGB 8GB (1x8GB) DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Kasa XPG Valor Air Rainbow RGB Siyah Mid Tower 600W 80+ Bronze Gaming Kasa

Yaptigim yükseltmeler bunlar. Kafama takılan güç kaynağı 600 w yetip yetmeyeceği o konuda yardımcı olursanız sevinirim

Bide ilk defa bilgisayar alacağım için ekran kartı sorun çıkarır mi 3070 li olana o kadar para verip bide bu sisteme göre düşük bileşenleri almak istemiyorum.

Rx 6700 xt dual kullananlar yardımcı olabilir mi

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler
140,685
Son üye
MoraXx32
Top Bottom