Neler Yeni

21-22k arası toplama sistem önerisi

bayeggex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Ege Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Oyun yapimi, yazilim, sistem toplama, unity
Bütçe
22000
21-22k arası bir sistem dizmek istiyorum internete çok fazla seçenek var özelikle gaming gen tr deki EASTERGAMERS TV-E6 sistemi arkadaşlarım tarafından çok fazla önerildi render ve oyun konusunda baya övdüler bu sistemi not aldım bu sistem dışında toplama 21-22k bütçe arasında bir sistem önerisi istiyorum ekran kartı olarak RTX serisi tercih etmek istiyorum, işlemcide bir marka tercihim yok amd de intelde olabilir ancak nesil olarak tercihim var intelde 12.nesil ileride ddr5 e geçebilirim amd de 5.nesil en başta dediğim gibi bu sistem render ve oyun sistemi olacak bu yüzden ona göre birşeyler önerirseniz sevinirim. teşekkür ederim,

Arda Coşkun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Arda Coşkun
Aynı sistem 17000tlye satılmıştı bence fp bi sistem bekle

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Musab
Steam
mfimmel
21-22k arası bir sistem dizmek istiyorum internete çok fazla seçenek var özelikle gaming gen tr deki EASTERGAMERS TV-E6 sistemi arkadaşlarım tarafından çok fazla önerildi render ve oyun konusunda baya övdüler bu sistemi not aldım bu sistem dışında toplama 21-22k bütçe arasında bir sistem önerisi istiyorum ekran kartı olarak RTX serisi tercih etmek istiyorum, işlemcide bir marka tercihim yok amd de intelde olabilir ancak nesil olarak tercihim var intelde 12.nesil ileride ddr5 e geçebilirim amd de 5.nesil en başta dediğim gibi bu sistem render ve oyun sistemi olacak bu yüzden ona göre birşeyler önerirseniz sevinirim. teşekkür ederim,
Şuan için daha iyi bir sistem yok gibi o fiyata fakat ilerde alacaksan fırsat indirimleri ile daha iyi sistemler dizayn edilir.

TayfunBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Tayfun Arık
hocam aynı bütçeyle bende bekliyorum 3070 yi lı falan bulursam alıcam ama şuanlık alamıyorum diğer ay inşallah (kampanya kovalarsan iyi bir sistem yakalayabilirsin)

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,290
İsim
uwu
Gaming gen trde 12400f rtx 3070ti sistem var 21999tl

bayeggex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Ege Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Oyun yapimi, yazilim, sistem toplama, unity
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom