Neler Yeni

Taksitli Hazir Sistem Mi Yoksa Toplama Mı ?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,484
İsim
Emre siyah
Bir de yeşil forumun birçok konusu vardı oralarda da gskill önermişler. LPX serisinde sorun olabiliyormuş diye okudum. Tabii ki ikisi de sağlam ve üzmeyen modeller sadece 18 liraya gskill'e geçilir diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi yaptın bazıları sadece cs go valo oynayacam diyor onlar için 5600 daha iyi tabii
yıllardır kullanıyorum ben sıkıntısını görmedim kötü demiyorum ama bence boş upgrade ikisininde de sıkıntı yaşayan olmuş ki her parça sıkıntı çıkaraiblir

LaWin97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Burak Tunçel
Redditte 10 post falan okudum dümdüz gskill ripjawsv vs corsair vengeance lpx diye aratıp bakabilirsin

Sen bilirsin sadece çoğu kullanıcı gskill'i önermiş ve bazıları teknik detay da vermiş QC'si ve bir şeyi daha amd ile daha iyi çalışıyor diye.
İntel islemciye hiç hakim değilim kullanmadim daha önce

Bu grafiğe bakabilirsin bir fikrin olması açısından
Alıntıyı görüntüle
Eger yanlış anlamadiysam 5600 ile 12400 arasında 40 fps yakın bi fark var aslinda guzel bir fark ve 9 taksit imkanida var düşünebilirim bunu

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Alev Fırtınası
Eger yanlış anlamadiysam 5600 ile 12400 arasında 40 fps yakın bi fark var aslinda guzel bir fark ve 9 taksit imkanida var düşünebilirim bunu
Oha reis o farkı nasıl gördün bize de söyle. Fark yok aralarında :D

Birinin %1 fps'ine bakmışsın birinin normal fps'ine bakmışsın

LaWin97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Burak Tunçel
Oha reis o farkı nasıl gördün bize de söyle. Fark yok aralarında :D

Birinin %1 fps'ine bakmışsın birinin normal fps'ine bakmışsın
Mobilde ve iş yerinde olunca hic bisey görünmüyor okunmuyor telefondan 😃

Sonuç olarak inventus ve vatandan önerdiğiniz sistemler gayet guzel zaten online fps oyunları amaçlı arıyorum hikayeli oyunlarda full+full grafik vs olsun diyemem kasmadan donmadan sıkıntı yaşamadan götürsün ve parasini hak etsin makul benim için

Taksit imkanı var bu bütçede en uygun sistem bu. +18 liralık Gskill ram seçip satın alabilirsin.
Soğutucu almalısın. Bu ikisi en f/p olanlar ama X127 daha f/p.
Dark Frezer X123
Dark Freezer X127
Burda neden soğutucu almam gerektigini de soyler misin stok sogutucu mu yok varda yetersiz mi ?

Son düzenleme:

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Alev Fırtınası
Mobilde ve iş yerinde olunca hic bisey görünmüyor okunmuyor telefondan 😃

Sonuç olarak inventus ve vatandan önerdiğiniz sistemler gayet guzel zaten online fps oyunları amaçlı arıyorum hikayeli oyunlarda full+full grafik vs olsun diyemem kasmadan donmadan sıkıntı yaşamadan götürsün ve parasini hak etsin makul benim için

Burda neden soğutucu almam gerektigini de soyler misin stok sogutucu mu yok varda yetersiz mi ?
Evet 5600 ve 12400F kademesi ve üstündeki işlemciler stok soğutucu ile geliyor ama stok soğutucu çok yetersiz kalıyor, sistemlerde de soğutucu seçtirmiyorlar veya aşırı kazık fiyatlara seçtiriyorlar o yüzden dışardan kendin alıp takıyorsun.

LaWin97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Burak Tunçel
Evet 5600 ve 12400F kademesi ve üstündeki işlemciler stok soğutucu ile geliyor ama stok soğutucu çok yetersiz kalıyor, sistemlerde de soğutucu seçtirmiyorlar veya aşırı kazık fiyatlara seçtiriyorlar o yüzden dışardan kendin alıp takıyorsun.
Anladim inventusun taksit imkani guzel oldugu icin sistemi su sekilde yaptim aslinda yine sizin onerdiginiz sekilde anakarti degistirdim ve islemciyi bu fiyata bu sistem uygunmu ?

23k oldu

Ekler

• IMG_20240722_162906.jpg
    IMG_20240722_162906.jpg
    238.8 KB · Hit: 5

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Alev Fırtınası
Anladim inventusun taksit imkani guzel oldugu icin sistemi su sekilde yaptim aslinda yine sizin onerdiginiz sekilde anakarti degistirdim ve islemciyi bu fiyata bu sistem uygunmu ?

23k oldu
Olmamış, ben bu sistemden bahsediyordum.

23k oldu
Inventus'daki sistemi sadece 5600 istiyorsan almalısın, sen ben illa 5600 istiyorum demiyorsan ( ki öyle demiyorsun ) o sisteme bakma

LaWin97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Burak Tunçel
Olmamış, ben bu sistemden bahsediyordum.

Inventus'daki sistemi sadece 5600 istiyorsan almalısın, sen ben illa 5600 istiyorum demiyorsan ( ki öyle demiyorsun ) o sisteme bakma
Anladım hocam sağolasın bide intel tecrübemiz olsun bakalım

Top Bottom