Neler Yeni

21.509 TL ye bilgisayar uygun mudur bu özelliklere göre?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,564
İsim
Kerem Çavuş
3070 bir tık daha güçlü ama 4060 rt+dlss3 avantajı var tabi ne kadar oyunda var ve ne kadar kullanılıyor tartışılır. Güç tüketimi avantajı da var. Ben sadece oyun oynayacak olsam ucuz olanı alırım.
Zaten intel işlemcili sistemin stoğu tükenmiş gentrdeki :D , 3070 i almak mantıklı şu an taksit seçeneği de varken

elbet2gun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
elbette
3070 bir tık daha güçlü ama 4060 rt+dlss3 avantajı var tabi ne kadar oyunda var ve ne kadar kullanılıyor tartışılır. Güç tüketimi avantajı da var. Ben sadece oyun oynayacak olsam ucuz olanı alırım.
peki zotac markası iyi midir? ses çıkarıyor vs deniyor
Zaten intel işlemcili sistemin stoğu tükenmiş gentrdeki :D , 3070 i almak mantıklı şu an taksit seçeneği de varken
hocam taksit yok direkt nakit. güzel fiyat ve güzel bir performanssa

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,803
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
peki zotac markası iyi midir? ses çıkarıyor vs deniyor

hocam taksit yok direkt nakit. güzel fiyat ve güzel bir performanssa
dediğiniz ses coil whine sesi şansınıza kalmış bir şey her markada olabiliyor.

Rally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ahmet
3 defa ASUS ekran kartı aldım üçü de bozuldu iki defa da zotac kullandım bana mısın demiyor canavar gibi kart

Utkux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Utku
kasayı aldığım için lütfen cevap verin ona göre önceden adaptör alayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

wifi için

elbet2gun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
elbette

wifi için
malesef wifi yokmuş ben de sizinle birlikte öğrendim. ne kadar saçma bu özelliği koymamaları enteresan

Utkux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Utku
malesef wifi yokmuş ben de sizinle birlikte öğrendim. ne kadar saçma bu özelliği koymamaları enteresan
bide dahada masraf çıkıyo şimdi

ayıptır sorması siz aldınızmı

elbet2gun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
elbette
bide dahada masraf çıkıyo şimdi

ayıptır sorması siz aldınızmı
yok almadım. düşünüyordum da pahalı mı acaba yeni gelecek zamlarla ne olur vs benim de kafam çok karışık. bir de diyorlar işte sınırlı sayıda kampanya biterse vs diye acele ettirmeye çalışıyorlar ya öyle evde araştrıyorum sürekli bişiler ama bakalım. tam karar versem alacağım da daha iyisini bulmak mümkün müdür daha kaliteli olanı.

Utkux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Utku
yok almadım. düşünüyordum da pahalı mı acaba yeni gelecek zamlarla ne olur vs benim de kafam çok karışık. bir de diyorlar işte sınırlı sayıda kampanya biterse vs diye acele ettirmeye çalışıyorlar ya öyle evde araştrıyorum sürekli bişiler ama bakalım. tam karar versem alacağım da daha iyisini bulmak mümkün müdür daha kaliteli olanı.
şuanlık yok piyasada fiyat performans bir sistem bulamadım şuan zaten sistemi alamayabilirsiniz sitesinde 92k olarak gözüküyo büyük ihtimalle stok tükendi eğer fiyat performans istiyorsanız beklemeniz gerek birazda takip etmeniz gerek indirimleri

forvet09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Ahmet KAvalcı
Ben Denizli de denk gelip aldım. 21500, 12 taksit 22800. 500 ziraat kampanya iadesi ile. Yapıştır.

Top Bottom