Neler Yeni

2300TL'YE RX 580 ALINIR MI

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Purple Unkwn
Bütçe
2500
Merhabalar. Elimde 2500 TL bir para var, üstüne ekleme şansım yok; bunu baştan söylemek isterim. Şu anda RX 560 kullanıyorum. FIFA oynuyorum, pek fazla çeşit çeşit oyun oynadığım söylenemez; genelde FIFA ve modlu GTA 5 oynuyorum. RX 580 alırsam, kısacası günümüz oyunlarını oynayabileceğim. Sizce 2300 TL’ye RX 580 8GB Sapphire Nitro alınır mı? Beni birkaç sene idare etse, yani FIFA 25’i düşük veya orta ayarlarda oynasam yeterli benim için. Sizce alınır mı? Alan veya kullanan arkadaşlar söylerse sevinirim. Unutmadan söyleyeyim, kullandığım sistem şu şekilde:

MSİ B450 M-A PRO MAX
AMD Ryzen 5 1600 AF.
8+8 RAM Corsair 3200MHz.
Cooler Master Elite V4 500w 80+

Power supply sıkıntı çıkarır mı? Onu da söylerseniz çok sevinirim. Teşekkürler, iyi forumlar.

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Kadir Efe Ulusoy
fc25 ile 25 arasında grafiksel fark olmayacak

Bünyamina

80+ Gold
8gb modeliyse pazarlık yapıp alabilirsin.

Bünyamina

80+ Gold
Haklısın dostum ancak bu kartı 2 sene önce aldım rx 560 sıfır aldım biostar markası ancak bu kartta fan sistemi bozuk kronik bir sorunmuş mağaza iade kabul etmedi 1 ay sonra farkettim biraz da benim yüzümden kabul etmemiş olabilirler kısacası oyun çok donuyor yani yeterli değil 50 fps anca oynatıyor şuan da düşük ayarlarda o yüzden almayı düşünüyorum teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:
Pazarlık yaparsan iyi olur.

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Hayriye
mining yapılsa da çok şey değil miningsiz yoktur bence :D bir de çoğu miningci karta normal kullanıcıdan daha iyi bakıyor yanında sigara içilmiş düzenli olarak oyun oynanmış kart mı miningli mi diye sorsalar miningliyi tercih ederdim ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Purple Unkwn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fc25 ile 25 arasında grafiksel fark olmayacak
Haklısın dostum ancak bu kartı 2 sene önce aldım rx 560 sıfır aldım biostar markası ancak bu kartta fan sistemi bozuk kronik bir sorunmuş mağaza iade kabul etmedi 1 ay sonra farkettim biraz da benim yüzümden kabul etmemiş olabilirler kısacası oyun çok donuyor yani yeterli değil 50 fps anca oynatıyor şuan da düşük ayarlarda o yüzden almayı düşünüyorum teşekkürler.

Swixyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
uğur
alınmaz bence 1800tl ye satıyolar facebook grubunda adamların dükkanlarıda var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Purple Unkwn
mining yapılsa da çok şey değil miningsiz yoktur bence :D bir de çoğu miningci karta normal kullanıcıdan daha iyi bakıyor yanında sigara içilmiş düzenli olarak oyun oynanmış kart mı miningli mi diye sorsalar miningliyi tercih ederdim ben
Tam olarak bilmiyorum ne kadar zarar verebileceğini çoğu kişi de aynısını diyor doğru mining yapıldıysa çok daha iyi soğutulmuştur vs diye

Swixyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
uğur
Tam olarak bilmiyorum ne kadar zarar verebileceğini çoğu kişi de aynısını diyor doğru mining yapıldıysa çok daha iyi soğutulmuştur vs diye
gpu world var oradan bakın whatsap grubunada girebilirsiniz kendileri kargoda yapıyollar kredi kartına taksitte yapıyolar istanbulda oturuyorsanız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Purple Unkwn
gpu world var oradan bakın whatsap grubunada girebilirsiniz kendileri kargoda yapıyollar kredi kartına taksitte yapıyolar istanbulda oturuyorsanız.
İstanbul da oturmuyorum ama yine de teşekkürler get yöntemi varsa bi bakayım

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Hayriye
Daha iyi soğutma ihtimali aslında çok yok kimisi önüne ve arkasına fan dayıyor ee haliyle bir tık daha iyi oluyor ama çok etkilemez zaten onu Türkiyede yapanı zor bulursunuz sayıca çok fazlaysa onu yaparlar anca onun dışında yanında sigara içilenin içi aşırı pis ve tozlu olur. Evde kedim var kasayı yerde kullanıyorum toz filtrem yok bu şekilde kasayı 2 sene kullansam bile sigara içenin sistemi bir yılda daha çok kirlenir. Tabi kesin bir test yok iştembu dediğim genelleme %100 doğru olamaz takdir edeceğiniz gibi

Top Bottom