Neler Yeni

237 TYT puanı ile üniversite okunur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Barış Güzel
Arkadaşlar YKS'den 237 puan aldım bu puan ve sıralamayla bir bölüme girebilir miyim?
yks 2024.PNG

Starlex

80+ Bronze

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Mert
lise kpss den atanmaya çalış. açık konuşmak gerekirse bu puanlarla bir şey olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Barış Güzel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Mert
Açıköğretim bile mi gelmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lise kpss bugün başvurular başladı.
üniyi şimdilik boşver. deli gibi çalış kpss den atanmaya bak. işin gücün olduktan sonra diploman olsun diye açıktan okursun rastgele bir bölümü

Bünyamina

80+ Gold
Lise de gayet iyiymişsin. Sonuçlara şaşırdım. YKS üzerine gitmedin hiç heralde. Daha iyi şeyler yaparsın mezuna kalmak istersen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Barış Güzel
Lise de gayet iyiymişsin. Sonuçlara şaşırdım. YKS üzerine gitmedin hiç heralde. Daha iyi şeyler yaparsın mezuna kalmak istersen.
Bu puanla hiç bölüm gelmez mi dershaneye gittiğim öğrendiğim şeyleri unutmadım not aldım hatta ama çok iyi alamadım.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Sercan SAYİT
Açık öğretim yada üniversitelerin iki yıllık bölümleri belki olur. Meslek odaklı, severek yapacağınız bir iş sahibi olunacak bölümleri tercih edin. Bu memleketin meslek erbablarına ihtiyacı var, herkes doktor, avukat, mühendis olacak diye bir kaide yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Barış Güzel
Açık öğretim yada üniversitelerin iki yıllık bölümleri belki olur. Meslek odaklı, severek yapacağınız bir iş sahibi olunacak bölümleri tercih edin. Bu memleketin meslek erbablarına ihtiyacı var, herkes doktor, avukat, mühendis olacak diye bir kaide yok.
Çocuk gelişimi istiyorum açıktan 260 puan gelmez mi ?

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Sercan SAYİT
Çocuk gelişimi istiyorum açıktan 260 puan gelmez mi ?

Deneyip göreceksin. Tercih sonuçlarından memnun olmazsan kayıt yaptırmazsın tekrar sınava girersin. Erkekler için çocuk gelişimi konusu ne durumda? Açıkcası çocuk sahibi birisi olarak kreş, anaokulu gibi yerlerde hiç erkek eğitmene rastlamadım ben.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Lisede gayet iyi olsa bu sonuçlar mı olur hocam? Okuduğunu anlamayla 45 net yapılabilir bir sınav. Bu adamın obp benden yüksek. Şaka gibi. OBP beni 15k geri attı.

Bünyamina

80+ Gold
Lisede gayet iyi olsa bu sonuçlar mı olur hocam? Okuduğunu anlamayla 45 net yapılabilir bir sınav. Bu adamın obp benden yüksek. Şaka gibi. OBP beni 15k geri attı.
Meslek lisesinde diğer uygulamalı dersleri iyidir. Lise 1. sınıftayken iyi çalışıyordur sonradan salmıştır. Kötü gününe denk gelmiştir. Yani ben ne yapayım 15k düşük aldıysan. Lise puanına bakarak yorum yaptım. Sınav sonucunda kötü olması her şeyi göstermez.
45 net çalışmadan yapılabilecek bir net değil.

Top Bottom