Neler Yeni

24 bine bu alınır mı??

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,111
İsim
Draq123
4060 ti fıs kalır 7600xtx in yaninda
Dediğim gibi bu cahil kafayla yorum yapma 🤣🤣 4060ti 7600xt den teknoloji farkı olarak ve saf güç olarak daha iyi kartı araştörda gel.
7600XTXo.O2
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni olmana verdim herkes bir zamanlar öğerniyordur sıkıntı yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Emre
Dediğim gibi bu cahil kafayla yorum yapma 🤣🤣 4060ti 7600xt den teknoloji farkı olarak ve saf güç olarak daha iyi kartı araştörda gel.
7600XTXo.O2

Ben amd ciyim ondan amd yo seviyom nvidia iyi olabilir ama fiyat çok pahalı kardeşim ondan nvidia yi desteklemiyorum. Sana bi alıntı nvidia 3 aylık game pass üyeliği dağıtacak ücretsiz ama turkiyeye yok ! Türklere vermiyorlar

7600XTXo.O2

Fsr ile dlss i karşılaştır desen dlss çok daha iyi kendim deneyimledim yani. Amd nin fsr da maksadı yüksek ihtimal bi oyunda 50 55 fps ile oynuyorsan hiç degilse 70 75 lerde oynayabil diye tasarlanmış birsey diye düşünüyorum şahsen gerçi fsr da fps versede kasma yapıyor oda sisteme bağlı. Ama gelipte bana cahil kafasıyla yaklaşma ben video da ne gördü isem onları izliyorum bu gibi yüksek seviye ekran kartlarını hiç kullanmadım ondan kullanmadan birsey bilemem

7600XTXo.O2

He bu arada amd saf güç olarak nvidia yi 2 ye katlar. Nvidia kasma ve donma yapıyor. İntel işlemci ile amd ekran kartı kullan görürsün amd nasil birsey

Alınmaz çok pahalı bu paralara ddr5 amd 7500f işlemcili sistemler var
Ya boş yapma tek tek toplasan kaç tl gelir

Son düzenleme:

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,111
İsim
Draq123

Ben amd ciyim ondan amd yo seviyom nvidia iyi olabilir ama fiyat çok pahalı kardeşim ondan nvidia yi desteklemiyorum. Sana bi alıntı nvidia 3 aylık game pass üyeliği dağıtacak ücretsiz ama turkiyeye yok ! Türklere vermiyorlar

Fsr ile dlss i karşılaştır desen dlss çok daha iyi kendim deneyimledim yani. Amd nin fsr da maksadı yüksek ihtimal bi oyunda 50 55 fps ile oynuyorsan hiç degilse 70 75 lerde oynayabil diye tasarlanmış birsey diye düşünüyorum şahsen gerçi fsr da fps versede kasma yapıyor oda sisteme bağlı. Ama gelipte bana cahil kafasıyla yaklaşma ben video da ne gördü isem onları izliyorum bu gibi yüksek seviye ekran kartlarını hiç kullanmadım ondan kullanmadan birsey bilemem

He bu arada amd saf güç olarak nvidia yi 2 ye katlar. Nvidia kasma ve donma yapıyor. İntel işlemci ile amd ekran kartı kullan görürsün amd nasil birsey

Ya boş yapma tek tek toplasan kaç TL gelir
O kadar yazmışsın ama okumadım bile üste verdiğin yanlış bilgiden sonra

Ya boş yapma tek tek toplasan kaç TL gelir
https://shbd.io/s/fDAOCuVV o sistem pahalı demem bunun gibi sistemlerin bu fiyatta olması

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Emre

O kadar yazmışsın ama okumadım bile üste verdiğin yanlış bilgiden sonra

https://shbd.io/s/fDAOCuVV o sistem pahalı demem bunun gibi sistemlerin bu fiyatta olması
Herkes farklı sonuç gösteriyor benim izlediğim test te amd önde idi 2 tık. Yinede amd ye devam 🤣 parası olan nvidia alsın 😅 Amd fakir babasi. 4090 a 75 80 bin tl para verirsiniz siz bi motor parası 🤣🤣

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,111
İsim
Draq123
Herkes farklı sonuç gösteriyor benim izlediğim test te amd önde idi 2 tık. Yinede amd ye devam 🤣 parası olan nvidia alsın 😅 Amd fakir babasi. 4090 a 75 80 bin TL para verirsiniz siz bi motor parası 🤣🤣
Sen 7700xt izlemişsindir 7700xt 4060ti seviyesinde hatta daha iyide olabilir oyuna göre
Çok güzel kartır 7700xt alınır
Ama 7600xt çöptür 16gb ticaret taktiğidor boş kartır asla alınmaz 4060 daha iyi
Zaten amd tarafından 7700xt ve 7900gre çok güzel kartlar ikiside 7900xt felan sevmiyorum orda nvida tercih edilmeli

Herkes farklı sonuç gösteriyor benim izlediğim test te amd önde idi 2 tık. Yinede amd ye devam 🤣 parası olan nvidia alsın 😅 Amd fakir babasi. 4090 a 75 80 bin TL para verirsiniz siz bi motor parası 🤣🤣
Sen yorum yapma deme sebebim oydu yanlış bilgi saçıyordun az önce bilmeden

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
muhammet
Konu sahibi arkadaşım, attığın sistemi alma sakın. Neredeyse aynı fiyatta 7500f 4060-4060ti sistemler oluyor. Şimdi olmasa bile kampanya yaptıklarında kesin oluyor. Biraz araştırın bulamazsanız kampanya bekleyin.

Hmm, 7600 XTX💀
Notunu verdim, Sıfır.

Amd fakir babasi.
Anlayın artık kardeşim, kimse garibanın fakirin babası falan değil. Bu şirketlerin hepsi sen bir eğilsen arkana geçip sevsek diye bekliyorlar. Eli bir tarafında olan şirketler sadece kazandığı paraya bakarlar. Bu markalarla fanboyluk seviyesinde bir ilişki kurmamak gerekir, sonra gün gelir seni paçavra gibi bir kenara atarlar, üzülürsün.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Emre
Sen 7700xt izlemişsindir 7700xt 4060ti seviyesinde hatta daha iyide olabilir oyuna göre
Çok güzel kartır 7700xt alınır
Ama 7600xt çöptür 16gb ticaret taktiğidor boş kartır asla alınmaz 4060 daha iyi
Zaten amd tarafından 7700xt ve 7900gre çok güzel kartlar ikiside 7900xt felan sevmiyorum orda nvida tercih edilmeli

Sen yorum yapma deme sebebim oydu yanlış bilgi saçıyordun az önce bilmeden
sen yorum yapma :D para ver iyisini alalım o zaman

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
985,823
Üyeler
155,928
Son üye
fgtreew595672
Top Bottom