Neler Yeni

24 MBPS fiber internet 70tl ?

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,307
İsim
Fenasi Kerim durmaz
arıkadaşlar 16 yaşıma geldim ve halen evimizde internet yok ve bıktım artık babamla konuştum artık yeter vs. DSMART aradı türk telekom alt yapılı fiber 24mbps sınırsız 72 TL ye kadar indi evimizin alt yapılı olduğu için sizce iyi mi? çok heycanlıyım hafta içi gelip takıcaklar

alırım bi h.o

ftsovski

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Sait Tanrıöver
Hayirli olsun kankam idealdir bende 24 mbps hiz aliyorum Covid baslangicina kadar memnundum ama artik eski hizi hissetmiyorum

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,307
İsim
Fenasi Kerim durmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayirli olsun kankam idealdir bende 24 mbps hiz aliyorum Covid baslangicina kadar memnundum ama artik eski hizi hissetmiyorum
bizim 2 metre uzaklıktaki komsu internetinden iyidir :D

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,524
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
arıkadaşlar 16 yaşıma geldim ve halen evimizde internet yok ve bıktım artık babamla konuştum artık yeter vs. DSMART aradı türk telekom alt yapılı fiber 24mbps sınırsız 72 TL ye kadar indi evimizin alt yapılı olduğu için sizce iyi mi? çok heycanlıyım hafta içi gelip takıcaklar

alırım bi h.o
arkadaşımda senin aldın pakketen aldı haberin olsun dsmart gelmiyor türk telekomu ara belki sende oyle sorun olmaz arkadaşım köyde oturdu için gelmediler yani ona başkasına türk telekom gelmiş onlara söylemiş onlar bağlamştı ona

GODUMAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Berkay Şahin
İlgilendiği Kategoriler
Araba,PC
Instagram
berkays01
Steam
https://steamcommunity.com/id/GODUMAN/
Discord
GODU MAN#0025

alırım bi h.o
h.o.

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
hayırlı olsun. iyi gibi. ethernet çekersen pcye çok daha iyi olur.

Top Bottom