Neler Yeni

Çözüldü✓ 240 hz ve üstü monitör arıyorum

hfk38

80+
Samsung Odyssey g4 25inç 240hz 1 ms ips panel alabilirsin. Ben yaklasik 1 aydir kullanıyorum memnunum. Ghosting sorunu yaşayanlar olmuş ama bende yok

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı
Geçen gün vatandan dell g2524h aldım. 280hz fast ips 1ms gtg 24.5 inch 1080p
Memnunmusun hocam bende yaptığım araştırmalar sonucu o monitöre karar kıldım sizde kullanan biri olarak deneyimelrinizi aktarırımısınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

dell aldım renkler sapsarı iade oluşturdum tavsiye etmem
Hocam bende dell g2425 i almayı düşünüyorum renkleri dediğiniz gibi sarı mı ya da renk ayarını mı yapamadınız izlediğim videolarda renkleri sarı gösteriyor diye hiç görmedim

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
lappelduvide
Memnunmusun hocam bende yaptığım araştırmalar sonucu o monitöre karar kıldım sizde kullanan biri olarak deneyimelrinizi aktarırımısınız

Hocam bende dell g2425 i almayı düşünüyorum renkleri dediğiniz gibi sarı mı ya da renk ayarını mı yapamadınız izlediğim videolarda renkleri sarı gösteriyor diye hiç görmedim
bir gün boyunca uğraştım renklerle bana aşırı sarımsı geldi ekran düzeltemedim uğraşmak istemediğim için iade oluşturdum onun yerine aoc 24g2zu aldım renkler falan bayağı iyi ayar yapmana hiç gerek kalmıyor karar senin ayrıca dellin arka kısmı acayip kötü bir plastikten yapılmış hiç güven vermedi bana beğenemedim

Ghosty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
yavuz gonzalez

Renkler sarı falan değil gayet güzel ha istersen sarartabilirsin istersen yeşil bile yaparsın her türlü ince ayar yapabilirsin kullanıyorum gayet memnunum

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Draq123
bir gün boyunca uğraştım renklerle bana aşırı sarımsı geldi ekran düzeltemedim uğraşmak istemediğim için iade oluşturdum onun yerine aoc 24g2zu aldım renkler falan bayağı iyi ayar yapmana hiç gerek kalmıyor karar senin ayrıca dellin arka kısmı acayip kötü bir plastikten yapılmış hiç güven vermedi bana beğenemedim
Gidip hdrı kapatmadınmı

mahsun315

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mahsun özen

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
lappelduvide
HDR yok dellde

gamingende iade bölümünü bulamadım bir türlü telefonla aradım siz bize gönderin dediler sadece bakalım nasıl olcak bende iade edicem
valla ben monitörün kablolarına hiç dokunmadım kendimde vardı zaten monitör koluna taktım sadece monitörü ayağını falan poşetinden çıkartmadım iade almazlar diye inşallah iade alırlar birkaç sene önce problem yaşamıştım betaplusla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,617
Üyeler
147,177
Son üye
kaler
Top Bottom