Neler Yeni

240mm Sıvı Soğutucu Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
İsmail Aktuğ
Bütçe
3500
Herkese iyi forumlar 3k 3.5k civarında bir bütçem var güzel bir sıvı soğutma arıyorum ne tavsiye edersiniz

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sıvı soğutma olması şart mı? Daha ucuza alacağın kule tipi soğutucu, daha pahalı 240mm soğutuculardan daha iyi soğutur ayrıca sessizlik ve uzun ömür açısından daha iyidir
KESİNLİKLE almanı önerdiğim: Peerless Assain veya Frost Commander
İlla sıvı soğutma olsun diyorsan (ki saçma): Thermalright Aqua Elite 240, ARCTIC Liquid Freezer 240 bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
İsmail Aktuğ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıvı soğutma olması şart mı? Daha ucuza alacağın kule tipi soğutucu, daha pahalı 240mm soğutuculardan daha iyi soğutur ayrıca sessizlik ve uzun ömür açısından daha iyidir
İlla sıvı soğutma olsun diyorsan (ki saçma): Thermalright Aqua Elite 240, ARCTIC Liquid Freezer 240 bak
aslında kule tipi sogutucum var şuanda performansıda iyi fakat hem değişiklik olması için hemde fanlar çok ses yaptıgı için değistirmek istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.gaming.gen.tr/urun/3837...lu-islemci-sivi-sogutucu/?ref=akakce&v=1.77.2 bu nasıldır sence

Son düzenleme:

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
553
İsim
Eymen

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
240mm aratınca ilk çıkanı mı attın naptın
Kazık fiyat

aslında kule tipi sogutucum var şuanda performansıda iyi fakat hem değişiklik olması için hemde fanlar çok ses yaptıgı için değistirmek istiyorum

https://www.gaming.gen.tr/urun/3837...lu-islemci-sivi-sogutucu/?ref=akakce&v=1.77.2 bu nasıldır sence
Attığın fena değil. Şuan ki kule tipi soğutucu nedir? Kule tipleri normalde sıvı soğutmalardan daha sessiz çalışır seninki düşük seviye olabilir. İşlemci neydi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
İsmail Aktuğ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
240mm aratınca ilk çıkanı mı attın naptın
Kazık fiyat

Attığın fena değil. Şuan ki kule tipi soğutucu nedir? Kule tipleri normalde sıvı soğutmalardan daha sessiz çalışır seninki düşük seviye olabilir. İşlemci neydi?
Yanlış hatırlamıyorsam snowman di galiba fanları dandik cok sesli cıkartıyo + olarak thermalright frozen warframe 240 aldım qz once herseke tesekkur ederim iyi aksamlar

Top Bottom