Neler Yeni

Yardım 240MM Sıvı soğutucuyu takabileceğim kasa önerisi

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
can
Merhaba arkadaşlar cm ml240l sıvı soğutucu ve gskill triden z ramim var mevcut kasamda sıvı soğutmayı üste takamıyorum çünkü üste sıvı soğutmayı takınca ramlerin 5 cm daha aşağıda olması gerekiyor bana sıvı soğutmayı yukarıda takabileceğim mesh ve psusuz kasa önerebilecek tecrübeli bilgili arkadaşlarım varmıdır ? Sırf sıvı soğutmayı yukarı takmak için yeni kasa arıyorum alacağım kasadada takamazsam benim için bir anlamı yok şimdiden çok teşekkürler Donanımlarım
-msı tomahawk max b450m
-3800x işlemci
-palit gamerock oc 3080
-gskıll trıdent z duall channel 16 gb bellek

Donanımları boyutlarını anlayın diye yazdım arkadaşlar

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar cm ml240l sıvı soğutucu ve gskill triden z ramim var mevcut kasamda sıvı soğutmayı üste takamıyorum çünkü üste sıvı soğutmayı takınca ramlerin 5 cm daha aşağıda olması gerekiyor bana sıvı soğutmayı yukarıda takabileceğim mesh ve psusuz kasa önerebilecek tecrübeli bilgili arkadaşlarım varmıdır ? Sırf sıvı soğutmayı yukarı takmak için yeni kasa arıyorum alacağım kasadada takamazsam benim için bir anlamı yok şimdiden çok teşekkürler Donanımlarım
-msı tomahawk max b450m
-3800x işlemci
-palit gamerock oc 3080
-gskıll trıdent z duall channel 16 gb bellek

Donanımları boyutlarını anlayın diye yazdım arkadaşlar
Bütçe ne?

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Belirli bir bütçe yok fakat absürt bir şey olmasın lütfen işimi görecek 500 liralık kasada olur bin tlde ama sırf bir kasaya görüntü var diye 2 bin TL veremem açıkçası
Mesaj otomatik birleştirildi:

td500 gider @cfranko trident z sığıyor di mi td 500de?
vengeance ye göre dah mı küçük?
Veneganceden galiba daha büyük boyutları bildiğim kadarıyla

Windows 11

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Belirli bir bütçe yok fakat absürt bir şey olmasın lütfen işimi görecek 500 liralık kasada olur bin tlde ama sırf bir kasaya görüntü var diye 2 bin TL veremem açıkçası

Son düzenleme:

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

https://www.adeksstore.com/urun/xpg...idi-tower-argb-kasa-beyaz-battlecruiser-whcww bence bu kasa alınabilir
Veya
XPG INVADER-BKCWW USB 3.0 Temperli Cam ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa - incehesap.com buda var sıvı soğutma yan tarafa takılabiliyor

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Trident Z Neo alırsan TD500 ün üstüne radyatör takabilirsin

Bence TD500 al itopya da fiyatı bayağı iyi.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vengeanceden büyükse td500 olmaz gibi
Şimdi baktım vengeanceden uzunluk olarak 0.5 cm daha kısa yükseklik olarak 0.6 cm daha kusa gskıll sığar mı dersin

Battleceusera baktım önü mesh değil , invaderi de düşündüm o anakartın yanına takayım diye fakat ekran kartıda uzun bu seferde o engel olabilir

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Şimdi baktım vengeanceden uzunluk olarak 0.5 cm daha kısa yükseklik olarak 0.6 cm daha kusa gskıll sığar mı dersin

Battleceusera baktım önü mesh değil , invaderi de düşündüm o anakartın yanına takayım diye fakat ekran kartıda uzun bu seferde o engel olabilir
Battlecruiser da ön kısımda büyük bir boşluk var ordan havayı alıyor ama hava akışı açısından - bir unsur tabi mesh olmaması ama bence alınabilir ama daha ucuz ve daha iyisi varsa oda olur

Top Bottom