Neler Yeni

Öneri 25-30 bin TL arası Gaming Laptop Önerisi

hurkanhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hürkan M.
Bütçe
30000
Merhaba, 25-30 bin bandında Gaming Laptop önerisinde bulunabilir misiniz? Çok kararsızım ve bu konularda çok şansızım.
Kullanıcı deneyimi olan varsa aklımda olanlara yorum yaparsa çok sevinirim.

Şimdiden çok teşekkürler.

Forumu araştırdım ancak 1 hafta önce açılan konulardaki laptoplar bile şu an en az 3-5k üstünde.

Aklımdakiler:

MSI Pulse GL76

Lenovo Ideapad Gaming 3

HP Victus 15-FA1039NT

Acer Nitro 5 AN515-58-50SM

Son düzenleme:

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Musa ÖZ
https://www.hepsiburada.com/casper-...ssd-gen4-4gb-rtx3050-freedos-pm-HBC00002FCZI5 ben de bilgisaray almayı düşünüyorum leptop pek bakmadım kasa topluycam gibi şimdilik ama o olmazsa bunu alıcam gibi
30k ya 3050 alınmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba, 25-30 bin bandında Gaming Laptop önerisinde bulunabilir misiniz? Çok kararsızım ve bu konularda çok şansızım.
Kullanıcı deneyimi olan varsa aklımda olanlara yorum yaparsa çok sevinirim.

Şimdiden çok teşekkürler.

Forumu araştırdım ancak 1 hafta önce açılan konulardaki laptoplar bile şu an en az 3-5k üstünde.

Aklımdakiler:

MSI Pulse GL76

Lenovo Ideapad Gaming 3

HP Victus 15-FA1039NT

Acer Nitro 5 AN515-58-50SM
Aceri eleyin işlemcisi zayıf ve w11 olduğu için üstüne 2 3 k fazla fiyat istiyorlar bu devirde Windowsa ulaşmak çok kolay. Kalite olarak msi öneririm. Msi ekran kartı - işlemci ve adaptör watt dengesini çok iyi sağlıyor. Donanım arşivinin son vidosunu izleyerek ne dediğimi anlayıp, modeller arasında kıyaslama yapabilirsiniz. Msi ın ekran kartı 4 gb olduğu için yeni nesil çoğu oyunda drop yersiniz. Lenovo da aynı şekil. Ben daha kaliteli istiyorum oyun olarak da valo cs lol oynicam diyorsanız msi alınır. Ama aralarında en fpsi victus

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Deniz Tatar
o zaman link atsana hocam 30k civarı leptop önerisi

3060 modeller bunlar üstteki en mantıklısı

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Musa ÖZ
o zaman link atsana hocam 30k civarı leptop önerisi

3060 modeller bunlar üstteki en mantıklısı
F15 almayın asus un

3060 4050 den daha güçlü bu arada ama ben olsam işlemci farkından dolayı benim attığımı alırdım tabii sizin kullanım alanınıza göre değişir.

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Deniz Tatar
120hz attığım lenovolar 144 istersen asus u attım

Ama 15.6" beni bozar ben 17.3" istiyorumdiyorsan attığın msı da bu fiyattaki en kaliteli 17.3" ayrıca bu fiyatta 17.3" ekranlı laptoplar arasında en yüksek 3050ti var

Bunlarda 165 hz modeller

@hurkanhan ne amaçla kullanacaksın fps oyunları mı hikaye oyunları odaklı mı.Büyük ekran takıntın varmı ?

Son düzenleme:

hurkanhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hürkan M.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Msi ekran kartı - işlemci ve adaptör watt dengesini çok iyi sağlıyor. Msi ın ekran kartı 4 gb olduğu için yeni nesil çoğu oyunda drop yersiniz. Lenovo da aynı şekil. Ben daha kaliteli istiyorum oyun olarak da valo cs lol oynicam diyorsanız msi alınır. Ama aralarında en fpsi victus

Hocam çok karışık bir yorum olmamış mı? İlk başta MSİ önermişsiniz videoya istinaden. Sonra drop yersiniz demişsiniz.
Sonra en iyi fp victus demişsiniz... Zaten kafam karışıktı. Daha da karıştı.

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Deniz Tatar

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Musa ÖZ
Hocam çok karışık bir yorum olmamış mı? İlk başta MSİ önermişsiniz videoya istinaden. Sonra drop yersiniz demişsiniz.
Sonra en iyi fp victus demişsiniz... Zaten kafam karışıktı. Daha da karıştı.
Öncelikle donanım arşivinin son laptop videosunu izleyin. Ondan sonra yorumu bir daha okuyun. Dedim ki msi çok kaliteli fakat ekran kartı 4 gb olduğu için yeni nesil rdr2 tarzı oyunlarda drop yersiniz vram yetmez yani. Ha ben lol valo cs tarzı oyunlar oynayacağım, benim için çok farketmez derseniz msi en kaliteli seçim olacaktır ki ekranı da büyük. Ama 4 gb ekran kartı bana yetmez diyorsanız 6 gb lık victusa da bakabilirsin ki fiyatı da daha uygun zaten. Gene belirtmekte fayda var 6 gb 3050 ile de rdr 2 yi zor oynarsınız. Benim attığım victus modele bakabilirsiniz 30k.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Musa ÖZ
Öncelikle donanım arşivinin son laptop videosunu izleyin. Ondan sonra yorumu bir daha okuyun. Dedim ki msi çok kaliteli fakat ekran kartı 4 gb olduğu için yeni nesil rdr2 tarzı oyunlarda drop yersiniz vram yetmez yani. Ha ben lol valo cs tarzı oyunlar oynayacağım, benim için çok farketmez derseniz msi en kaliteli seçim olacaktır ki ekranı da büyük. Ama 4 gb ekran kartı bana yetmez diyorsanız 6 gb lık victusa da bakabilirsin ki fiyatı da daha uygun zaten. Gene belirtmekte fayda var 6 gb 3050 ile de rdr 2 yi zor oynarsınız. Benim attığım victus modele bakabilirsiniz 30k.
30 k ya mükemmel masaüstü sistemler geliyor her türlü oyunu ultra da oynayabileceğiniz fakat 30k ya yeni nesil oyunları ultra da oynatacak bir laptop yok diyebilirim.

33k çıkar mı? 33k'ya alabileceğiniz en iyi ürün.
Evet çıkabilirseniz 4060 çok daha iyi olur ayrıca ddr5 yani daha güncel

Top Bottom