Neler Yeni

25-30 K bandında laptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Enes Şentürk
Bütçem 25-30 K arası 4050 4060 tarzı bir ekran kartı almayı düşünüyorum ve sanırım bu fiyatlarda da bulunuyor şu ara da ara ara fırsatlar oluyor yakın zamanda almayı düşünüyorum her türlü öneriye açığım

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,548
İsim
eren kılıçoğlu

faedesz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan
Bütçem 25-30 K arası 4050 4060 tarzı bir ekran kartı almayı düşünüyorum ve sanırım bu fiyatlarda da bulunuyor şu ara da ara ara fırsatlar oluyor yakın zamanda almayı düşünüyorum her türlü öneriye açığım
kankam bence intel işlemcili bir şeye yönelme çok önermiyorum amd fanboyu gibi görünmek istemem ama intellerde watt kısıtlaması oluyor diye biliyorum şuraya bıraktım tercih senin
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam abdullah abinin videosuna dayanarak ben hp önermiyorum kendim de kullandım çok kaliteli panel üretiyorlar ama o kadar uzun ömürlü olmuyor panelleri maalesef kendi hp cihazımda 4 yılda 2 kere donanım kaynaklı ekran değişimine gittim

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Enes Şentürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kankam bence intel işlemcili bir şeye yönelme çok önermiyorum amd fanboyu gibi görünmek istemem ama intellerde watt kısıtlaması oluyor diye biliyorum şuraya bıraktım tercih senin
Reis zaten şu son olaylardan sonra hayatta Intel almam yani pismanliktir Intel zaten AMD candır

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Enes Şentürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten donanım arşivinin son videosuna baktiysan da görmüşsündür reis kesinlikle güven vermiyor bu konu da gelecek konusunda yani bence işlemci denince AMD alınır yani bana kalırsa

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,548
İsim
eren kılıçoğlu
bozuluyorlar ama bu seride bozulma olmaz ama benim önerim watt kısıtlamasından dolayı amd olacaktır
o dediğin her laptopta yok yalnız bozulma olayı diye birşeyde yok.

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,548
İsim
eren kılıçoğlu
bilemem ama amd yapıyor kanka intel de kullandım amd de rahatlıkla amd önerebilirim çoğu intel laptopta watt kısıtlaması oluyor
çoğu intel lapto laptop diye bir şey yok yok hp laptoplarda oluyor sadece ben yeri geldiği zaman hangi laptop bütçeye uygunsa onu öneriyorum amd intel işlemci ayrımı yapmıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,339
Üyeler
149,707
Son üye
egmnphlvn
Top Bottom