Neler Yeni

25-30k bandında laptop

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Emre Kaplan
Üniversiteye geçiyorum oyun amaçlı kullanıcam bölümümle gram alakası yok tamamen keyfi olarak alıcam büyük ihtimalle zamanımı elden ring vs oynayarak geçiricem rdr2 gow filan kaldırırsa ne ala iyi olur ama olmazsa da bozmaz ama fiyatının hakkını verecek hasso bir laptop istiyorum önerin gelsin
16 gb ram olursa işime gelir ekstra ram takmakla uğraşmamış olurum

alduin0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Enes
Bu isini gorur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buda olur

Rtx 4050 veya 4060 herhangi bir laptop gayet isini gorecektir zaten ikisinin arasinda pek bir fark yok ancak alacagin laptopun ekran kartinin watt degerine bak bazen insan unutabiliyor. Yüksek olanı almalisin

LoserIl

80+ Silver
Bu isini gorur

Buda olur

Rtx 4050 veya 4060 herhangi bir laptop gayet isini gorecektir zaten ikisinin arasinda pek bir fark yok ancak alacagin laptopun ekran kartinin watt degerine bak bazen insan unutabiliyor. Yüksek olanı almalisin
Üstteki iyi gibi

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Emre Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

LoserIl

80+ Silver
Alınır mi ya MSI ve monster hakkında kötü yorumlar gördüm de ısınma ve ses anlamında laptopdan da hiç anlamam
Bende çok anlamıyorum açıkçası ama monster ısınıyor diye biliyorum bende. Zaten bölümünle alakası yoksa ve sırf oyun için alıyorsan neden laptop alıyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Alparslan Koç
Bu isini gorur

Buda olur

Kesinlikle alma bunların ekran kartı 45w yani inanılmaz kötü sadece yazılmış yazı gibi

Alınır mi ya MSI ve monster hakkında kötü yorumlar gördüm de ısınma ve ses anlamında laptopdan da hiç anlamam
MSI 100 bin TL altı laptopları kötü monster ısınıyor ve malzeme kalitesi kötü sen ya Lenovo loq ya da hp bakcan kardeş

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
ahmet yıldırım
Bu isini gorur

Buda olur

bu attiklarindan daha iyi de mi bunu alicam ben de

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
ahmet yıldırım
Asusda güzeldir ama fazla para harcamak istemezsen 4050 asus tuf modellerede bakabilirsin

bu attiklarindan daha iyi de mi bunu alicam ben de
ben aldim hocam herkes onerdi intten izledim 4050 ile 4060 arasinda fark var baya bence sizde 4060 a yonelin

Top Bottom