Neler Yeni

250-400 TL Kulaklık Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Talha Çankal
Bütçe
350
Şu anlar yeni bir kulaklık arıyorum fakat bir türlü karar veremedim. Aklımda Monster Pusat Lite, James Donkey 710 ve Astro A10 var. Aranızda herhangi birini kullanan var mı varsa önerir mi? Astro A10 alacaktım ama yorumları görünce biraz korktum. Çakma göndermişler bazılarına. Ne yapacağımı bilemedim. Yeni önerilere açığım lütfen önerinizi yapın ve yaparken inceleme videosu varsa atın, hepsiburada sitesinde 50 lira kuponum var o yüzden link olarak atacaksanız hepsiburada linki olarak atmanızı rica edeceğim.Daha çok araştıramadım bu hasta halimle ve bu kulaklık işlerinden pek anlayan biri değilim. Şu an kullandığım kulaklık ise Rampage RM-K33 Tracer. Mecbur değiştirmek zorunda kaldım pedleri artık emekli olmaya doğru gidiyor. Bunu açmaktaki amacım aslında bu üçünden de farklı öneriler alabilmek.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Şu anlar yeni bir kulaklık arıyorum fakat bir türlü karar veremedim. Aklımda Monster Pusat Lite, James Donkey 710 ve Astro A10 var. Aranızda herhangi birini kullanan var mı varsa önerir mi? Astro A10 alacaktım ama yorumları görünce biraz korktum. Çakma göndermişler bazılarına. Ne yapacağımı bilemedim. Yeni önerilere açığım lütfen önerinizi yapın ve yaparken inceleme videosu varsa atın, hepsiburada sitesinde 50 lira kuponum var o yüzden link olarak atacaksanız hepsiburada linki olarak atmanızı rica edeceğim.Daha çok araştıramadım bu hasta halimle ve bu kulaklık işlerinden pek anlayan biri değilim. Şu an kullandığım kulaklık ise Rampage RM-K33 Tracer. Mecbur değiştirmek zorunda kaldım pedleri artık emekli olmaya doğru gidiyor. Bunu açmaktaki amacım aslında bu üçünden de farklı öneriler alabilmek.
Uzun süre kullandım memnun kaldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Talha Çankal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilmiyorum Gamepower Medusa hakkında önyargım var. Çoğu kişi Dipses sorunu olduğundan bahsetmiş.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
711 kullanıyorum 710 dan tek farkı ışığı sanırım memnunum 5 ay oldu eskime vs yok ilk günkü gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses seviyesi tatmin ediyor uygulamasının kullanımı basit YouTubeda video izlerkende sorun yasamadadım dışarı sesi veriyor son seste epey.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Talha Çankal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben çok fazla ses açmadığım için dışarı ses vermesi pek de sıkıntı değil o yüzden sıkıntı yok.

Bent Lark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Burak
Instagram
@burakulata
Her kulaklıkta kötüm yorum vardır zaten. Astro A10 öneririm

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, pubg.
hocam size çok iyi bir öneri yapıcam başka bir postta da yazmıştım kulak içi kullanamama takıntınız yoksa gidip kz alın geçen yıl indirimlerde ben corsair void elite aldım 600 e arkadaşım 80 e kz almıştı benden çok daha iyi ses kasıyordu o kulaklıkla bende şimdi corsairi satıp kz alıcam. ucuz kulaklıklar kalitesiz oluyor başka bir arkadaşım gamepower aldı çok rahatsız edici dip ses var onlarda da.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,613
Üyeler
155,445
Son üye
Mattox
Top Bottom