Neler Yeni

250 TL'ye kadar, Sağ ele uygun, Palm ve Fingertip karışımı mouse önerisi

kavalende

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kavalende Canım
Selam arkadaşlar,

Sağ ele uygun, max 250 tl'ye kadar sensörü iyi ve yeni bir mouse ihtiyacım var.
Tutuş şeklim net değil ancak palm ve fingertip arası bir şey kullanıyorum.
Elimin ölçüleri ise şu şekilde orta parmaktan bilek çizgisine 20 cm, avuç içim 9.5 cm.

Genelde pubg, valorant gibi oyunlar oynuyorum. Normalde SS Rival 300s'i beğenmiştim sağ ele yatkınlığından dolayı ama maalesef hiç bir yerde satılmıyor. Katar pro gibi mouse'lar ise elimde çok küçük kalır diye düşünüyorum. Varsa fikirlerinizi duymak görmek isterim.

İyi forumlar

Bulduğum bir iki örneği atayım. Bunları da yorumlayabilirsiniz isterseniz.

Son düzenleme:

kavalende

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kavalende Canım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
konu yukarı yardım lütfen

En İyi Cevap
3
Razer olanı öneririm sağ el için uygun rahat ve bu fiyat bandındaki wireless mouselara göre batarya performansı harika. 2 gün önce incehesapta 250tl idi ama kaçırdın

kavalende

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kavalende Canım
Razer olanı öneririm sağ el için uygun rahat ve bu fiyat bandındaki wireless mouselara göre batarya performansı harika. 2 gün önce incehesapta 250tl idi ama kaçırdın
Evet dostum. Aslında o zaman açmıştım konuyu ama cevap gelmedi :( tekrar indirim kovalarım ama girer mi hiç bilgim yok maalesef.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Evet dostum. Aslında o zaman açmıştım konuyu ama cevap gelmedi :( tekrar indirim kovalarım ama girer mi hiç bilgim yok maalesef.
eki konularında bununla ilgili bir konu yok. başka bir forumda açtın sanırım.

basilisk x kullanıyorum. tutuşu rahat, performansı ve pil ömrü çok iyi. tek eksiği malzeme kalitesi(bence). bana biraz düşük geldi. klikleri ve tuşların hissiyatı biraz ucuz hissettiriyor.

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,631
İsim
misfit
Selam arkadaşlar,

Sağ ele uygun, max 250 TL'ye kadar sensörü iyi ve yeni bir mouse ihtiyacım var.
Tutuş şeklim net değil ancak palm ve fingertip arası bir şey kullanıyorum.
Elimin ölçüleri ise şu şekilde orta parmaktan bilek çizgisine 20 cm, avuç içim 9.5 cm.

Genelde PUBG, valorant gibi oyunlar oynuyorum. Normalde SS Rival 300s'i beğenmiştim sağ ele yatkınlığından dolayı ama maalesef hiç bir yerde satılmıyor. Katar pro gibi mouse'lar ise elimde çok küçük kalır diye düşünüyorum. Varsa fikirlerinizi duymak görmek isterim.

İyi forumlar

Bulduğum bir iki örneği atayım. Bunları da yorumlayabilirsiniz isterseniz.

Rog Galdius 2 Core aldım. Dün elime ulaştı, elime cuk diye oturan çok nadir mouselardan birisi oldu ben çok beğendim. İndirimi bugün bitiyor bence kaçırma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablosuz arıyorsan da Razer’ı almanı öneririm.

kavalende

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kavalende Canım
eki konularında bununla ilgili bir konu yok. başka bir forumda açtın sanırım.

basilisk x kullanıyorum. tutuşu rahat, performansı ve pil ömrü çok iyi. tek eksiği malzeme kalitesi(bence). bana biraz düşük geldi. klikleri ve tuşların hissiyatı biraz ucuz hissettiriyor.
Bu konuyu o zaman açmıştım anlamında kullandım :) razer'ın görünüşü vs daha rahat görünüyor ama birkaç yorum daha okudum malzeme kalitesi ile ilgili. Şu ana kadar kullandığım en kaliteli mouse everest'in 60 liralık bir modeli ondan daha kalitesiz değildir diye düşünüyorum. Fark var mıdır sizce?

Rog Galdius 2 Core aldım. Dün elime ulaştı, elime cuk diye oturan çok nadir mouselardan birisi oldu ben çok beğendim. İndirimi bugün bitiyor bence kaçırma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablosuz arıyorsan da Razer’ı almanı öneririm.
Kablolu veya kablosuz diye bir ayrım yapmıyorum aslında çok problem olmaz gibi geliyor. 2core sağ ele uygun görünüyor ama sensoru hakkında bilgim yok. Siz araştırdıysanız biraz bilgi paylaşabilir misiniz? Sensoru iyi ve yeni bir model midir acaba?

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Bu konuyu o zaman açmıştım anlamında kullandım :) razer'ın görünüşü vs daha rahat görünüyor ama birkaç yorum daha okudum malzeme kalitesi ile ilgili. Şu ana kadar kullandığım en kaliteli mouse everest'in 60 liralık bir modeli ondan daha kalitesiz değildir diye düşünüyorum. Fark var mıdır sizce?
Ben daha önce steelseries rival 300 kullandığım için ondan kalitesiz geldi ama everestten sonra çağ atlamış gibi olursun :)

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,631
İsim
misfit

Kablolu veya kablosuz diye bir ayrım yapmıyorum aslında çok problem olmaz gibi geliyor. 2core sağ ele uygun görünüyor ama sensoru hakkında bilgim yok. Siz araştırdıysanız biraz bilgi paylaşabilir misiniz? Sensoru iyi ve yeni bir model midir acaba?
Sensörler hakkında pek bir bilgim yok ama iyi olduğu söyleniyor. İnceleme videolarını izleyebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,664
Üyeler
155,292
Son üye
kaya1111
Top Bottom