Neler Yeni

2500 TL Bütçeye Bilgisayar Toplar Mısınız?

GoktugGecer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Göktuğ Gecer
Facebook
100006001727289
Oyun için kullanıcaksan kardeşim 8gb ram işini görmez diyim bu zamanki oyunlarda 16 ideal 8 ihtiyacı karşılayamıyor
Bütçe çok kısıtlı biraz daha arttırabilirse daha mantıklı olur ama 8 bu bütçe için ideal.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Süleyman fırat şimşek
Bütçe çok kısıtlı biraz daha arttırabilirse daha mantıklı olur ama 8 bu bütçe için ideal.
Valla kardeşim bütçene göre 8 idealde sonradan oyunları felan açmakta sıkıntı yaşarsın hayal kırıklığı yaşamanı istemem

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Valla kardeşim bütçene göre 8 idealde sonradan oyunları felan açmakta sıkıntı yaşarsın hayal kırıklığı yaşamanı istemem
Oyunları açmakta 8 gb ram ile herhangi bir sıkıntı yaşamaz. Zaten toplayacağı sistem düşük bir sistem. Açmak istediği tüm oyunları açmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca para biriktirip daha sonrasında üzerine bir 8 gb ram ekleyebilir. Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Süleyman fırat şimşek
Oyunları açmakta 8 gb ram ile herhangi bir sıkıntı yaşamaz. Zaten toplayacağı sistem düşük bir sistem. Açmak istediği tüm oyunları açmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca para biriktirip daha sonrasında üzerine bir 8 gb ram ekleyebilir. Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen.
Kardeşim oyun açmaz derken oyun açar ama fbs düzgün alamaz yeni oyunlar için diyorum bunu malesefki yeni çıkan güncel oyunlar yüksek ram istiyorlar ve 8gbtı aşıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emirhan cengiz
Ekran kartını değil de pcyi direkt ikinci el toplarsan senin için çok rahat olur letgodan vs bakabilirsin ben 2yil önce ordan toplamistim çok uyguna çok temiz sistem cikarabilirsin 2.500tlye diye düşünüyorum^^

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Kardeşim oyun açmaz derken oyun açar ama fbs düzgün alamaz yeni oyunlar için diyorum bunu malesefki yeni çıkan güncel oyunlar yüksek ram istiyorlar ve 8gbtı aşıyor
Dostum yeni çıkan oyunları zaten bu sistemle oynayamaz öyle düşünmek lazım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,817
Üyeler
149,277
Son üye
HunterYSF
Top Bottom