Neler Yeni

Toplama Pc Tavsiye öneriler

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Mirhan Yalçın
hocam önerdiğiniz psuyu enermax üretiyor diye biliyorum fakat psu tier listte geçmediği için almazdım ben.
Tierlist ne zaman hazırlanmış atx3 pci5 destekliyor +80gold sertifikasınıda boşuna almıyorlar

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
ozan başaran
Tierlist ne zaman hazırlanmış atx3 pci5 destekliyor +80gold sertifikasınıda boşuna almıyorlar
hocam o sertifikaların bir önemi yok ki iç yapısı önemli. enermaxın hemen hemen her psusu tier listte iyi bir yerde oluyor fakat bu nerdedir bilemem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam o sertifikaların bir önemi yok ki iç yapısı önemli. enermaxın hemen hemen her psusu tier listte iyi bir yerde oluyor fakat bu nerdedir bilemem.
https://www.techpowerup.com/308613/...0-power-supplies-with-80-plus-gold-efficiency hocam şu sitede japon kapasitör kullanıyor demişler dc to dc geçiş var demişler korumaları da tammış. diğer özelliklerine bakmadım fakat en azından sitedeki yazılan özellikler doğruysa alınabilir bir psu

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Mirhan Yalçın

https://www.techpowerup.com/308613/...0-power-supplies-with-80-plus-gold-efficiency hocam şu sitede japon kapasitör kullanıyor demişler dc to dc geçiş var demişler korumaları da tammış. diğer özelliklerine bakmadım fakat en azından sitedeki yazılan özellikler doğruysa alınabilir bir psu
Kendiniz cevaplamışsınız zaten

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,049
İsim
Hamza Ziya Üstün
Hala tamamlanmadı mı hocam sistem😃 Neyse güzel tecrübe olmuştur. Ekran kartına gelince ti ile ti super arasında fark var. YouTube testlerinden performans farkına bakıp aradaki fiyat farkına değip değmeyeceğine kendiniz karar vermelisiniz. Sadece performans değil fazladan vram farkını da göz önünde bulundurun

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre

Qpre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Halil
Hala tamamlanmadı mı hocam sistem😃 Neyse güzel tecrübe olmuştur. Ekran kartına gelince ti ile ti super arasında fark var. YouTube testlerinden performans farkına bakıp aradaki fiyat farkına değip değmeyeceğine kendiniz karar vermelisiniz. Sadece performans değil fazladan vram farkını da göz önünde bulundurun
yarısı tamam hocam yarısını indirim bekliyorum işte tam alacam diyorum indirim bitiriyorlar falan işimi uzatıyorlar :D adam akıllı tüm ürünler indirime girsede alsam sıkıldım valla

Birde hocam sanki eski konulara bakıyorumda fiyatlar nisan ayına göre hala daha yüksek gibi geldi doğru mu bilmiyorum o zaman piyasayı takip etmiyordum

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,049
İsim
Hamza Ziya Üstün
Fiyat kırılmaları bana yavaşladı gibi geliyor. İlk başladığı zamanlarda da yazmış olmam lazım. Olması gereken fiyatlara gelince fiyat düşmesi durur diye. Şu an indirimler monitör ve laptop ağırlıklı gidiyor sanki

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre

Qpre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Halil
Fiyat kırılmaları bana yavaşladı gibi geliyor. İlk başladığı zamanlarda da yazmış olmam lazım. Olması gereken fiyatlara gelince fiyat düşmesi durur diye. Şu an indirimler monitör ve laptop ağırlıklı gidiyor sanki
evet laptoplar gerçekten iyi fiyat ama monitörleri bilemiyorum şuan takip ettiğim 2 monitör var fiyatlar ne düşüyor ne yükseliyor :D onun için ona yorum yapamıcam. bu 2sini takip ediyorum bide bu masraf çıktı :D

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,049
İsim
Hamza Ziya Üstün
Sadece o ikisi değil de forumun sıcak fırsatlar kısmını takip edip monitör önerisi konusu vs açarsanız belki daha iyisini bulursunuz

Qpre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Halil
Sadece o ikisi değil de forumun sıcak fırsatlar kısmını takip edip monitör önerisi konusu vs açarsanız belki daha iyisini bulursunuz
Açmıştım hocam bu öneriler çıktı. Sonrasında kendimde baktım IPS yenileme hızı bu fiyatlar olarak en iyisi gibi duruyor. OLED en iyisi diyorlarda fiyatlar nirvana ekran kartı parasına monitör şuan o seviyeler bize göre değil bizim neyimize :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,446
Üyeler
147,134
Son üye
tarko14
Top Bottom