Neler Yeni

Rtx 4090 sistem toplama Vatan bilgisayar

Uğur7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Uğur Damar
Kesinlikle vatan bilgisayar diye şartlanma senin uğraşacağın bişey yok hepsi sıfır sağlam gelecektir kalite fiyat performans yapmak istiyorsak her siteye açık olman gerekiyor
Haklısınız ama vatandan toplanacak en iyi sistemi toplasanız çok memnun olurum. Sizden de bir öneri almış olurum en azından.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe nedir sizin
Parçaları uyumlu olsun yeter, bütçe önemli değil bir de rtx 4090/ i9-13900K olsun. Sağolun

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,054
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Haklısınız ama vatandan toplanacak en iyi sistemi toplasanız çok memnun olurum. Sizden de bir öneri almış olurum en azından.

Parçaları uyumlu olsun yeter, bütçe önemli değil bir de rtx 4090/ i9-13900K olsun. Sağolun
Neden Intel ne iş yapıyorsunuz bu sistem ile

Toplanacak en iyisini yaparım 150/200k bile olur bütçe önemli burada ona göre parça seçimi yapıyorum he dersen para önemli değil yapıştır yaparım sıkıntı yok

Uğur7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Uğur Damar
Neden Intel ne iş yapıyorsunuz bu sistem ile

Toplanacak en iyisini yaparım 150/200k bile olur bütçe önemli burada ona göre parça seçimi yapıyorum he dersen para önemli değil yapıştır yaparım sıkıntı yok
siz bildiğiniz en güzel sistemi yapın hocam ben beklerim sabaha kadar önemli değil

siz bildiğiniz en güzel sistemi yapın hocam ben beklerim sabaha kadar önemli değilgw w

siz bildiğiniz en güzel sistemi yapın hocam ben beklerim sabaha kadar önemli değil
Pardon ne için kullanacaksınız demişsiniz görmedim. Genellikle oyun için kullanacağım.

Yeni üye oldum mesaj sistemini beceremiyorum bazen kusura bakmayın

Son düzenleme:

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,054
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Pardon ne için kullanacaksınız demişsiniz görmedim. Genellikle oyun için kullanacağım.
O zaman 7950x3d am5 ile yapalım birde bütçe vermiyorsaniz ben sınırları zorlayacagim o hâlde benden günah gitti 😂

Uğur7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Uğur Damar
O zaman 7950x3d am5 ile yapalım birde bütçe vermiyorsaniz ben sınırları zorlayacagim o hâlde benden günah gitti 😂
yani en pahalısı olsun demiyorum iyi bişey olsun sadece amacım o

İ9-13900k olursa daha iyi olur Amd olsun istemiyorum:(((

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,054
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
yani en pahalısı olsun demiyorum iyi bişey olsun sadece amacım o

İ9-13900k olursa daha iyi olur Amd olsun istemiyorum:(((
Daha ileriye dönük olur ve oyunda daha iyi olur ben olsam 7950x3d alırdım net bir şekilde

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,054
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Uğur7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Uğur Damar

Eğer yakınındaki Vatan mağazasında varsa rog serisi bunu al. Yoksa yukarıda attığım prime anakart da olur.

Gidip de diğer 4090 modellerine fahiş fiyatlar verme. Hepsinin vereceği FPS aynı. Fiyatına göre alınabilir tek 4090 attığım Zotac modeli.

Monitöre çok fazla vermek istemezsen neo g7 15500 TL oldukça güzel.

En kaliteli monitörlerden biri olsun dersen neo g8

Eğer yakınındaki Vatan mağazasında varsa rog serisi bunu al. Yoksa yukarıda attığım prime anakart da olur.

Gidip de diğer 4090 modellerine fahiş fiyatlar verme. Hepsinin vereceği FPS aynı. Fiyatına göre alınabilir tek 4090 attığım Zotac modeli.

Monitöre çok fazla vermek istemezsen neo g7 15500 TL oldukça güzel.

En kaliteli monitörlerden biri olsun dersen neo g8 31k
Hocam monitör konusunda da aklımda 3 4 tane var link atacam inşallah.
Bir de harddisk önerir misiniz vatandan tek eksik o kalmış önerdiğiniz parçalardan, teşekkürler

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Harddisk ne yapacaksın? Alma harddisk. 2 TB ssd attım zaten yetmiyor mu?

equionx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ahmet küçük

Uğur7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Uğur Damar
Kürşat Hocam da sistemi attığı zaman netleştiririm artık. Monitör, klavye vs için de ayrı bir konu açarım, ilginize teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,020
Üyeler
140,749
Son üye
mamih
Top Bottom