Neler Yeni

Öneri 2500 TL Telefon Önerisi

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
İyi akşamlar dostlar, anneme doğum günü hediyesi telefon alacağım. 2500 tl bütçeye önerebileceğiniz telefon var mıdır? Kamerasına çok önem veriyor, bataryası da iyi olursa çok güzel olur. Önerilerinizi bekliyorum.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,610
İsim
Enes Koç

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,610
İsim
Enes Koç
Isınma problemi yok değil mi?
kendim kullanmıyorum 2 kuzenime aldırdım fiyatına göre iyilerden kamerası güzel bataryası güzel ekranı büyük ihtiyaçlarını karşılar.
Ek olarak annen aşırı oyun vesaire oynamayacağı için ısınma sorunuda oluşacağını sanmıyorum.

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
kendim kullanmıyorum 2 kuzenime aldırdım fiyatına göre iyilerden kamerası güzel bataryası güzel ekranı büyük ihtiyaçlarını karşılar.
Ek olarak annen aşırı oyun vesaire oynamayacağı için ısınma sorunuda oluşacağını sanmıyorum.
Instagram'da geziniyor genel olarak, oyun oynamıyor tabii ki :D

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,610
İsim
Enes Koç
Instagram'da geziniyor genel olarak, oyun oynamıyor tabii ki :D
2300 liraydı zam yemiş hepsi zam yiyor o fiyata genel olarak rakipsiz düzeyde varsa da rakibi ben bilmiyorum
xiaomi arayüzü de kullanması kolay tercih edebilirsin gönül rahatlığıyla.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,478
İsim
Ümit Can

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,478
İsim
Ümit Can
Sen hangisini önerirsin hocam?
9s Epey sitesinde bir tık daha iyi deniliyor fakat hiç deneme fırsatım olmadı 9 kullanan biri de yok malesef çevremde kendim 8 Pro kullanıyorum parasını sonuna kadar hak ediyor aşırı telefon bağımlısı değilim ama wpyi fazla kullanıyorum (arada oyun falanda oynuyorum ) 2 gün hatta bazen 3 gün bile gidebiliyor şarjı.. kamera performansı da fiyatına göre çok iyi ben 8 Proyu sonuna kadar öneririm bu fiyat bandında..

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
9s Epey sitesinde bir tık daha iyi deniliyor fakat hiç deneme fırsatım olmadı 9 kullanan biri de yok malesef çevremde kendim 8 Pro kullanıyorum parasını sonuna kadar hak ediyor aşırı telefon bağımlısı değilim ama wpyi fazla kullanıyorum (arada oyun falanda oynuyorum ) 2 gün hatta bazen 3 gün bile gidebiliyor şarjı.. kamera performansı da fiyatına göre çok iyi ben 8 Proyu sonuna kadar öneririm bu fiyat bandında..

Teşekkür ederim önerin için.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,478
İsim
Ümit Can
Teşekkür ederim önerin için.
Ne demek.. İmei atabileceğin eski bir telefon varsa global versiyon alabilirsin çok daha ucuza gelir telefon
Mesaj otomatik birleştirildi:

9s ve 8Pro'nun incelemelerini incele istersen yada varsa uzun kullanım testleri bakabilirsin yada kafana takılan bişeyi sorabilirsin şubat ayından beri global versiyon 8Pro kullanıyorum yardımcı olurum

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Ne demek.. İmei atabileceğin eski bir telefon varsa global versiyon alabilirsin çok daha ucuza gelir telefon
Mesaj otomatik birleştirildi:

9s ve 8Pro'nun incelemelerini incele istersen yada varsa uzun kullanım testleri bakabilirsin yada kafana takılan bişeyi sorabilirsin şubat ayından beri global versiyon 8Pro kullanıyorum yardımcı olurum
Global versiyon ne oluyor? Uzağım bu konuya.

Top Bottom