Neler Yeni

25K Gaming Laptop öneri

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Mehmet B
Bütçe
25000

eren28tr

80+ Platinum
Herkese merhaba 25k bütçem var. gamin laptop almayı düşünüyorum.
kriterlerim şunlar ;

Pil tasarrufu ile ilgili her şey açıkken chrome kullanımında min 4 saat kadar götürmesi gerekli
kasa ve ekranı biraz iyi olursa iyi olur .

Bu bilgisayar nasıldır ;

Bunu alıp ram takviyesi yap hocam.

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Mehmet B
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu alıp ram takviyesi yap hocam.
Pil konusu benim için önemli lenovo loqlarda pil sorunu var diyorlar zaten intel oldugu için güç tüketimi fazla olur.

eren28tr

80+ Platinum
Pil konusu benim için önemli lenovo loqlarda pil sorunu var diyorlar zaten intel oldugu için güç tüketimi fazla olur.
Hocam gaming laptopların çoğu batarya performansı olarak iyi değil laptopu 60 hze çekip pil tasarrufunda kullanırsın idare eder Lenovo panel ve işlemci olarak daha iyi ayrıca.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Halil Yaşar
Hocam gaming laptopların çoğu batarya performansı olarak iyi değil laptopu 60 hze çekip pil tasarrufunda kullanırsın idare eder Lenovo panel ve işlemci olarak daha iyi ayrıca.
Peki şarjda takili pil yemez demi internette öyle bisiler okudum ve bide ram degisikligini biz yaparsak garanti olayı falan iptal olurmu

eren28tr

80+ Platinum
Peki şarjda takili pil yemez demi internette öyle bisiler okudum ve bide ram degisikligini biz yaparsak garanti olayı falan iptal olurmu
Şarja takılı şekilde pil yemez evet ram değişikliğini kendin yapabilirsin laptopa zarar vermediğin sürece garanti dışı kalmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,753
Üyeler
157,282
Son üye
Xwlayss
Top Bottom