Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Acer Nitro 5 i5-12450H 8 GB 512 GB SSD RTX 4050 21.999 TL

Evanescence

80+ Bronze
Ürün bitmeden alın. Zira okullar açılıyor insanlar tatilden döndü. Herkes işine gücüne başlayacak. O yüzden fırsatçı bir millet olduğumuz için son indirim bunlar aldınız aldınız.

hqnbayar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
hakan
12450h olan modelini 28 k ya aldım. bu fiyata daha iyi laptop bulamazsınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

12450h olan modelini 28 k ya aldım. bu fiyata daha iyi laptop bulamazsınız
12500h pardon

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
tayyip
Kral, senin macunla 67'e 76 derece ya. Geldiği gibi kullansak 75-80 mi olur yoksa 80 85 falan mı? Lenovo loq istiyordum hem soğutma hem %100 srgb olduğu için ama lenovoya 25k verilir mi bilemedim.
attığım ekran görüntüsündeki kadar serin ve sessiz olmuyor hocam fabrika macunu iyi değil.

Senerr

80+ Bronze
144 hz paneli olanların ekranı daha zayıf oluyor, bildiğim kadarıyla sRGB oranı düşük ve IPS panele rağmen 3 ms gibi hızlı bir panel yoktu içinde. Şahsen xx50 gpu önerisi yapmayı ben pek sevmiyorum, hoşuma gitmiyor çünkü oyuncu cihazı bunlar sonuçta bataryaları öyle macbook gibi uzun sürmüyor yani ofis veya taşıma içinde kullanılabilir ama böyle cihazları alanalar oyunda oynuyorlar malum forza horizon 5 oynuyorum 2021 yılında çıkmış bir oyun ve 8 gb vram uyarısı yiyorum çok acayip 1080p içinde (ayarlar full, rtx açık). Onun harici güzel bir cihaz, bu fiyata yazdığım eksiklikleri göze alarak alırsanız üzmez. 1080P yüksek veya ultra 60 fps alırsınız çoğu oyunda fazlasını beklemeyin. RTX olayı için ise 4060 için bile biraz kolpa sizde bazı oyunlarda açtığınızda fg ve dlss olmadan akıcılık alamayabilirsiniz.

Bir de Acer nitro serisinin fanları sessiz modu iyidir ama maksimuma çıktığında çoğu oyuncu laptopundan seslidir tabii soğutması da o oranla güçlü yakışıklı bir cihaz.

Son düzenleme:

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon

Evanescence

80+ Bronze
Aldınız aldınız stoklar çok azalmış bu fiyata bu ürün kaçmaz gel vatandaş gel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emrah Sağıroğlu
Kutu içerisinden çıkan adaptör kaç W acaba ? Net olarak bir değer göremedim. Bilen bir arkadaş yanıtlarsa sevinirim.

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
kaanzi
Ürün fiyata Göre mükemmelde aynı konuyu 1000 defa açmışsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emrah Sağıroğlu
Ben sipariş verdim ama adaptör konusunda endişelerim var. Müşteri hizmetlerini aradım onlar da tam olarak bir cevap veremediler. Bazı kullanıcılar içerisinden 130w lık adaptör çıktığını ve oyun oynarken hem performansın düştüğünü hem de pilin bittiğini belirtmiş. Alan arkadaşlar içerisinden çıkan adaptörden memnun mu ve W değerini söylerlerse çok memnun olurum. Emin olamadım kutuyu açmadan geri iade edebilirim.

Top Bottom