Neler Yeni

25K SİSTEM + 10K EKİPMAN ÖNERİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Taha ARVAS
Arkadaşlar 25 binlik bir f/p sistem ve yanına 2 kulaklık 2 mouse 2 klavye alacağım. Total Bütçem 35 bin. 25 sistem 10 ekipman diye ayırdım ama ekipmanları f/p tutup sisteme biraz daha bütçe aktarabiliriz. Yani max 35 bütçem var kafanıza göre bölebilirsiniz. Çekiliş yapılacak o yüzden hani neden böyle bir şey yapıyorsun tarzı sorular olabilir ondan dolayı bilgi vereyim dedim.

Palo DAYI

80+ Silver
ne cekılısı kral katılıabılıyomuyuz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Taha ARVAS
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne cekılısı kral katılıabılıyomuyuz ?
Hocam kick de abonelere özel çekiliş yapacağız. Aboneler arasında 1 sistem 6 tane ekipman çekilişi. Şimdi gider direkt işte 25-10 şeklinde böler hazırlarım ama diyorum hani madem çekilişle vereceğiz bari iş görecek kaliteli bir şey olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ad neden gerekli?
Arkadaşlar 25 binlik bir f/p sistem ve yanına 2 kulaklık 2 mouse 2 klavye alacağım. Total Bütçem 35 bin. 25 sistem 10 ekipman diye ayırdım ama ekipmanları f/p tutup sisteme biraz daha bütçe aktarabiliriz. Yani max 35 bütçem var kafanıza göre bölebilirsiniz. Çekiliş yapılacak o yüzden hani neden böyle bir şey yapıyorsun tarzı sorular olabilir ondan dolayı bilgi vereyim dedim.
Monitöre ihtiyacınız var mıdır?

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Ege
25K ya sistem bu alırsınız görsel attım ordaki özelleştirmeleri yaparsınız. Ekipman olarak size fikir olucak bir kaç bir şey atayım.

Ekler

• 1708283558364.png
    1708283558364.png
    68.4 KB · Hit: 14
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Taha ARVAS
Monitöre ihtiyacınız var mıdır?
yok hocam sadece sistem + 6 ekipman
Mesaj otomatik birleştirildi:

25K ya sistem bu alırsınız görsel attım ordaki özelleştirmeleri yaparsınız. Ekipman olarak size fikir olucak bir kaç bir şey atayım.
hocam sistem güzel inno3d soğutma performansını merak ediyorum bir de bitfenix marka psu ilk kez duydum güvenilir bir marka mıdır? Bir de ekipmanları tr garantili alabilirsek çok daha iyi olabilir

üstteki sisteme göre daha iyi gibi geldi bana fsp psuları güvenilir

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Ege
yok hocam sadece sistem + 6 ekipman

hocam sistem güzel inno3d soğutma performansını merak ediyorum bir de bitfenix marka psu ilk kez duydum güvenilir bir marka mıdır? Bir de ekipmanları tr garantili alabilirsek çok daha iyi olabilir

üstteki sisteme göre daha iyi gibi geldi bana fsp psuları güvenilir
inno3d soğutma konusunda iyidir. bitfenix sorun yaratmaz. Arkadaşın attığı sistemdeki güç kaynağının aynısını benim sistemde de seçebilirsin. Anakart b550 olur daha iyi olur. Amazon dışındaki attığım ürünler türkiyeden zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Taha ARVAS
inno3d soğutma konusunda iyidir. bitfenix sorun yaratmaz. Arkadaşın attığı sistemdeki güç kaynağının aynısını benim sistemde de seçebilirsin. Anakart b550 olur daha iyi olur. Amazon dışındaki attığım ürünler türkiyeden zaten.
hocam kulaklıklara 1500 diyelim max 3k iki tane kulaklık verelim
klavyeler max 1.2k yapalım max 2400 iki tane kulaklık verelim
mose 1500 diyelim max 3k iki tane mouse verelim
geri kalan parayı sisteme aktaralım

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Ege
hocam kulaklıklara 1500 diyelim max 3k iki tane kulaklık verelim
klavyeler max 1.2k yapalım max 2400 iki tane kulaklık verelim
mose 1500 diyelim max 3k iki tane mouse verelim
geri kalan parayı sisteme aktaralım
Ekipman hakkında çok bilgim yok. Size az buçuk gördüğüm kadarıyla ekipman attım. Gidip 1200 e klavye bulur musunuz bilmiyorum ama gamepowerin kötü klavyelerinden almayın derim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
910,937
Üyeler
141,366
Son üye
Recep19o3
Top Bottom