Neler Yeni

27 inç monitör için Masa önerisi

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Eren
Arkadaşlar masa lazım. Monitör 27 inç. Biraz derin olması lazım çok yakından bakmamak için. Sallanmaması lazım. Kasayı üstüne koyabilirim. Altında açık bir rafı olursa rafa da koyabilirim. Monitörün linki;

Benim denk geldiğim model;

Sizin önerilerinizi bekliyorum bütçe 500-600 max.

Mert

80+ Silver
Doğru hatırlıyorsam IKEA masalarında 75 cm derinlik seçeneği var, tercih edilesi olabilir. Ben 27” monitörü 150x60 masada kullanıyorum bir şikayetim yok.

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Doğru hatırlıyorsam IKEA masalarında 75 cm derinlik seçeneği var, tercih edilesi olabilir. Ben 27” monitörü 150x60 masada kullanıyorum bir şikayetim yok.
Baktım ikeaya fakat masalar çok sağlam görünmüyor incelemelerde. Bir de derinlik sabit 60 cm olarak görünüyor uzunluk seçebiliyorum derinlik seçemiyorum 60 hep.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Attığın linkteki ceremicali birkaç aydır kullanıyorum. Gayet kaliteli bir masa. Tavsiye ederim. Monitörüm 27" kasa da masanın üstünde duruyor. 350 liraya almıştım o zaman şu an bu fiyat bandında neler var bilmiyorum ama o masa alınır.

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Eren
Attığın linkteki ceremicali birkaç aydır kullanıyorum. Gayet kaliteli bir masa. Tavsiye ederim. Monitörüm 27" kasa da masanın üstünde duruyor. 350 liraya almıştım o zaman şu an bu fiyat bandında neler var bilmiyorum ama o masa alınır.
Hocam masada sallanma var mı? Monitörü falan sallıyor mu oyun oynarken vesaire. Bir de monitöre uzaklık olarak memnun musunuz çok yakın gibi geldi bana derinlik olarak.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam masada sallanma var mı? Monitörü falan sallıyor mu oyun oynarken vesaire. Bir de monitöre uzaklık olarak memnun musunuz çok yakın gibi geldi bana derinlik olarak.
Sallanma yok. Zaten ayakları masanın tabanını komple sarıyor. O yüzden gayet dayanıklı. Uzaklık olarak da memnunum. Çoğu masa 60 cm zaten. Eğer daha fazla istersen ya pahalı modeller mevcut ya da özel yaptıracaksın. En azından benim baktığım dönem öyleydi. Ben de alırken çok araştırmıştım beklediğimden daha kaliteli çıkmıştı açıkcası. O yüzden tavsiye ediyorum.

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Eren
Sallanma yok. Zaten ayakları masanın tabanını komple sarıyor. O yüzden gayet dayanıklı. Uzaklık olarak da memnunum. Çoğu masa 60 cm zaten. Eğer daha fazla istersen ya pahalı modeller mevcut ya da özel yaptıracaksın. En azından benim baktığım dönem öyleydi. Ben de alırken çok araştırmıştım beklediğimden daha kaliteli çıkmıştı açıkcası. O yüzden tavsiye ediyorum.
Teşekkürler. Eğer 70-75 cm bir masa bulamazsam bunu alacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,982
Üyeler
156,416
Son üye
yamall
Top Bottom