Neler Yeni

Yardım 27 inch 2k veya 1080p monitör önerisi

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,817
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Hocam ışık sızması olayına ne diyorsun?
Çok yok az ışık sızması var dükkan kapalı o yüzden uğramıyorum uğrarsam resim atarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazon veya hepsiburada, büyük ihtimal amazondan alırım.
Öyle yap reiz bi sıkıntı çıkarsa Hb servis raporu bekliyor paran tl de çarçur oluyor Amazon direk para iadesi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Cenk Sezgin
Çok yok az ışık sızması var dükkan kapalı o yüzden uğramıyorum uğrarsam resim atarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle yap reiz bi sıkıntı çıkarsa Hb servis raporu bekliyor paran TL de çarçur oluyor Amazon direk para iadesi.
Aynen öyle de alamadım ya amazon da kategori sorunu varmış 5-7 gün surebilirmis ürünü sepete ekleyince ödeme kısmına gidemiyorsun. hepsiburadadan da almak istemedim en ufak bi sorunda rapor fln tutuyorlar o da uzar fln beklicez gibi bir de 2kdan 1080pye düşürünce görüntüde bozulma oluyor mu

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,817
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Aynen öyle de alamadım ya amazon da kategori sorunu varmış 5-7 gün surebilirmis ürünü sepete ekleyince ödeme kısmına gidemiyorsun. hepsiburadadan da almak istemedim en ufak bi sorunda rapor fln tutuyorlar o da uzar fln beklicez gibi bir de 2kdan 1080pye düşürünce görüntüde bozulma oluyor mu
Bozulma derken anormal bir şey olmuyor normal 1080P`ye geçiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Cenk Sezgin
Hocam şöyle yine forum sitesinde okumuştum 2k monitörde 1080pye çekince görüntü daha kötü oluyormuş aynı 1080p monitörde 720p çekmek gibi ama 1080pye çekmeye gerek duyacağımı sanmıyorum onun dışında umarım ghosting ve ışık sızması olmaz 🙂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,162
Üyeler
145,339
Son üye
burakboz
Top Bottom