Neler Yeni

27K Bütçeye Laptop

Sentinelreal1

80+ Bronze
Evet kullandım 3 defa garantiye gönderdim yaptılar ama oradaki görevli kişi bana Lenovolarda kronik olduğunu söyledi senin başına bir sorun gelmemiş olabilir ama genelde oluyormuş
Kardeşim her galericiye ya ds bayiye git örneğin o arabayı markayı kötüler ya da ayakkabıcıya bu da böyle bir şey bilgisizsen inanırsın sende inanmışsın hiç bir kronik sorunu yok ikinci lenovam bak legion 5 laptop bir sorun dahi olmadı eski laptopdada sorun insanlarda hunharca kullanıyorlar tozunu almıyorlar tabii bozulur ama sen bilirsin bir aya gelirsin laptop şu hata servis cart curt uğraşırsın alıcaksan al daha detaylı yazmıyorum anlatırım laptop içini dışını karşılaştırmasını görürsün o zaman ama sen bilirsin diyorum iyi günler

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Veysel
@veyselikoo dostum konun çözülmüş ne aldın laptop merak ettim
kanka telefondaydım cevap vermeye üşendim yalan olmasın :D linkini paylaştığım lenovoyu aldm bugün geldi ve eskiden de hp kullanıyodm aslında ama benim sorum lenovo ile alakalı değildi .d benzer fiyata daha iyisi var mıdır diye sormuştum da konu başka yerlere gitti .d eyv yine de cevaplarınız için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,343
Üyeler
146,925
Son üye
enes2enes
Top Bottom