Neler Yeni

28 Ekim Vergi İndirimi ?

VisnaSuyu

80+
Selam dostlar, hepiniz şu vergi indirimi olayını duymuşsunuzdur şayet gelirse biz gençler için oldukça sevindirici bi haber fakat içeriği henüz bilinmediği için kafamda bir soru işareti var.

Şimdi gelicek indirim direk ham olan cihazlaramı gelicek yoksa teknoloji katagorisindeki bütün ürünlere mi ?

Yaklaşık 3 aydır ekran kartı fiyatlarıyla haşır neşir olmaktan sıkıldım. Şimdi sonuçta bu bir akıllı cihazın parçası, acaba sadece ham cihazlaramı geliyor bu indirim ? Yoksa teknoloji bazlı her ürüne mi ?

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 28 Ekim'de açıklanacak vizyon belgesinde özellikle gençlere yönelik yeni bir adım atılacak. Elektronik eşya alımında gençlere vergi avantajı gibi sürpriz projelere yer verilmesi bekleniyor

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,244
İsim
Olcay akbulut
bizde bilmiyoz ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

indirim gelsede ipad alsam

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
muhtemelen direkt elektronik kategorisi yazılana göre tabii

VisnaSuyu

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bizde bilmiyoz ki

indirim gelsede ipad alsam
Tabletlere gelmeme şansı yok fakat max geleceği indirim %18’dir direk kdv kaldırırlar diye düşünüyorum.

muhtemelen direkt elektronik kategorisi yazılana göre tabii
Bencede öyle olmalı. Direk kapalı kutu içeriği gömülü ürünlere indirim yapılmasıda güzel ama harici ürünlerede gelirse ilgi büyük olur, umarım satıcılar bunuda fırsata çevirmez.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
arkadaşım da pc alacak 28 ekimi bekliyor mantıklımı sizce beklemesi

masperv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Muhammed
bilgisayar bileşenlerine kdv indirimi yaparlarsa çok iyi olur ama asıl indirim yapılması gereken katagori bence telefonlar.bilgisayar olmasa da olur ama bu devirde telefon herkese şart. o yüzden ötv kaldırılsa çok mantıklı olur.telefon artık özel bi ihtiyaç değil çünkü.

VisnaSuyu

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşım da pc alacak 28 ekimi bekliyor mantıklımı sizce beklemesi
Kesinlikle mantıklı en kötü kdv bile kaldırsalar bu %18 indirim demek ki gıdada olsun giyimde olsun kdv’nin sıfırlandığını çokça gördük.

bilgisayar bileşenlerine kdv indirimi yaparlarsa çok iyi olur ama asıl indirim yapılması gereken katagori bence telefonlar.bilgisayar olmasa da olur ama bu devirde telefon herkese şart. o yüzden ötv kaldırılsa çok mantıklı olur.telefon artık özel bi ihtiyaç değil çünkü.
Malesef seninle aynı fikirde değilim. Telefon ne kadar önemliyse bilgisayarda o kadar önemli. Umarım gelir dostum

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,244
İsim
Olcay akbulut
Tabletlere gelmeme şansı yok fakat max geleceği indirim %18’dir direk kdv kaldırırlar diye düşünüyorum.

Bencede öyle olmalı. Direk kapalı kutu içeriği gömülü ürünlere indirim yapılmasıda güzel ama harici ürünlerede gelirse ilgi büyük olur, umarım satıcılar bunuda fırsata çevirmez.
indirim indirimdir hocam her türlü alacağım zaten, ancak ötv ve kdv indirimi diyorlar bence daha fazlada olabilir. Seçimi yaklaşan erdoğan her şeyi göze alabilir D:

Ygtkrcaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
yiğit karaca
Selam dostlar, hepiniz şu vergi indirimi olayını duymuşsunuzdur şayet gelirse biz gençler için oldukça sevindirici bi haber fakat içeriği henüz bilinmediği için kafamda bir soru işareti var.

Şimdi gelicek indirim direk ham olan cihazlaramı gelicek yoksa teknoloji katagorisindeki bütün ürünlere mi ?

Yaklaşık 3 aydır ekran kartı fiyatlarıyla haşır neşir olmaktan sıkıldım. Şimdi sonuçta bu bir akıllı cihazın parçası, acaba sadece ham cihazlaramı geliyor bu indirim ? Yoksa teknoloji bazlı her ürüne mi ?
elektronik cihazlar olur kategoriksel yapmazlar her ürüne ayrı

VisnaSuyu

80+
indirim indirimdir hocam her türlü alacağım zaten, ancak ötv ve kdv indirimi diyorlar bence daha fazlada olabilir. Seçimi yaklaşan erdoğan her şeyi göze alabilir D:
Vallaha aynı fikirdeyim sabırsızlıkla bekliyorum. 😂

elektronik cihazlar olur kategoriksel yapmazlar her ürüne ayrı
Hiçbirşey açıklamadıklarından insanın aklına bu soru geliyor. Aslında hepsi teknolojik cihaz nihayetinde.

Ygtkrcaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
yiğit karaca
ben kullanacağım mala bakarım hocam ister erdoğan yapsın ister başka biri yeterki yapsın biri indirim

Top Bottom