Neler Yeni

Öneri 280mm Uyumlu kasa önerisi

Asqeb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Murat Alper Ergen
Bütçe
10000
Merhaba, ARCTIC Liquid Freezer II - 280 A-RGB sıvı soğutucu modelini satın aldım fakat bir türlü anakartım ve bu sıvı soğutucunun rahat ve ferah bir şekilde çalışacağı kasayı bulamadım, sizlerden ricam bilgi dahilinizde veya tecrübenize dayalı bildiğiniz marka, modelleri önermeniz. Ben aynı markaya ait 3 farklı model buldum bunlardan hagisi mantıklı olur hangisi ile uyumludur yardımcı olursanız çok sevinirim.

Anakartı Modelim: MSI B550 Tomahawk

Bütçem: 10k Maks.

Lian Li O11D EVO RGB​

Lian Li O11 Dynamic Evo XL​

Lian Li O11 Dynamic XL ROG Certified​

Bu 3 modelden hangisi uyumludur, uyumluysa hangisini almam mantıklıdır. Bunu da yazarsanız çok sevinirim.

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
10K'ya sadece kasa mı hocam PSU dahil mi ?

Asqeb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Murat Alper Ergen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
10K'ya sadece kasa mı hocam PSU dahil mi ?
Hiç fark etmez hocam, sadece kasa da olur psu dahil de olabilir, ama kaliteli ve ferah bir kasa istiyorum içerisi sıkış tışık olmasın ileriye dönük olsun mantığındayım.

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Hiç fark etmez hocam, sadece kasa da olur psu dahil de olabilir, ama kaliteli ve ferah bir kasa istiyorum içerisi sıkış tışık olmasın ileriye dönük olsun mantığındayım.
Hocam kasaya arkadaşlar yardımcı olur ben kasa konusunda biraz sade sevdiğim için ASUS GT301 öneririm. PSU olarak bunu öneririm.

ThE LoSt

80+ Gold
Merhaba, ARCTIC Liquid Freezer II - 280 A-RGB sıvı soğutucu modelini satın aldım fakat bir türlü anakartım ve bu sıvı soğutucunun rahat ve ferah bir şekilde çalışacağı kasayı bulamadım, sizlerden ricam bilgi dahilinizde veya tecrübenize dayalı bildiğiniz marka, modelleri önermeniz. Ben aynı markaya ait 3 farklı model buldum bunlardan hagisi mantıklı olur hangisi ile uyumludur yardımcı olursanız çok sevinirim.

Anakartı Modelim: MSI B550 Tomahawk

Bütçem: 10k Maks.

Lian Li O11D EVO RGB​

Lian Li O11 Dynamic Evo XL​

Lian Li O11 Dynamic XL ROG Certified​

Bu 3 modelden hangisi uyumludur, uyumluysa hangisini almam mantıklıdır. Bunu da yazarsanız çok sevinirim.

Toplam 11.500 e falan geliyor.

Asqeb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Murat Alper Ergen
Sadece kasa olarak ele alırsak daha iyi olur sanırım, şu an kullandığım psu da çok kalitesiz değil çünkü.. @ThE LoSt Dynamic XL Certified ile uyumlu mudur peki hocam b550 tomahawk ve ARCTIC Liquid Freezer II - 280 A-RGB

ThE LoSt

80+ Gold
Sadece kasa olarak ele alırsak daha iyi olur sanırım, şu an kullandığım psu da çok kalitesiz değil çünkü.. @ThE LoSt Dynamic XL Certified ile uyumlu mudur peki hocam b550 tomahawk ve ARCTIC Liquid Freezer II - 280 A-RGB

1725000388953.png

Soğutma konusunda bonkör sayılır.

Asqeb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Murat Alper Ergen
Anladım, bir çok marka 280mm desteklediğini yazmış fakat biraz araştırdığımda insanların çoğunluğu ATX anakartlar ile uyumsuz anakart bloklarının montaj esnasında sıkıntı çıkardığını söylemiş o sebeple soruyorum teşekkür ederim hocam cevapların için.

mortemeyn

80+ Bronze
Sana ufak bir tavsiye akvaryum kasa yerime mesh önüde fanlı bir kasa öneririm. H9 Elite var satsam diye gözünün içine bakıyorum. Fırın gibi oluyor maşallah.

Asqeb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Murat Alper Ergen
@mortemeyn Lian Li O11 Dynamic XL ROG Certified bu modeli satın aldım 10 gündür kullanıyorum işlemcim 64 dereceyi geçmedi Gpu sıcaklığım ise gene aynı yük altında 60, 65 derecelerde gayet memnunum hocam şimdilik mesh olmayışının negatifliğini görmedim henüz.

mortemeyn

80+ Bronze
@mortemeyn Lian Li O11 Dynamic XL ROG Certified bu modeli satın aldım 10 gündür kullanıyorum işlemcim 64 dereceyi geçmedi Gpu sıcaklığım ise gene aynı yük altında 60, 65 derecelerde gayet memnunum hocam şimdilik mesh olmayışının negatifliğini görmedim henüz.
İşlemciye göre değişir High sistemlerde olmuyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,535
Üyeler
156,798
Son üye
ramazan.k
Top Bottom