Neler Yeni

28k Bütçe Hazır Sistem Önerisi

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Buğra
arkadaşlar sadece kasa alacağım monitör dahil değil ddr4 ve ddr5 sistem arasında kaldım ddr4 sistem toplarsam tam istediğim gibi sıvı soğutmalı güzel bir kasa alabiliyorum ama ddr5 de biraz daha sınırlanıyor ve anakartlar giriş seviyesi oluyor ama sistemin de güncel olmasını istiyorum önerilerinizi bekliyorum

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
arkadaşlar sadece kasa alacağım monitör dahil değil ddr4 ve ddr5 sistem arasında kaldım ddr4 sistem toplarsam tam istediğim gibi sıvı soğutmalı güzel bir kasa alabiliyorum ama ddr5 de biraz daha sınırlanıyor ve anakartlar giriş seviyesi oluyor ama sistemin de güncel olmasını istiyorum önerilerinizi bekliyorum
Sıvı soğutmaya gerek olduğunu düşünmüyom. Sağlam bir kule tipi hava soğutma işini fazlası ile görecektir. Onu yaz aylarına girdikten sonra alırsan kasaya daha fazla bütçe ayırabilrisin

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıvı soğutmaya gerek olduğunu düşünmüyom. Sağlam bir kule tipi hava soğutma işini fazlası ile görecektir. Onu yaz aylarına girdikten sonra alırsan kasaya daha fazla bütçe ayırabilrisin
hocam thermalright kule tipi soğutucular var onları düşünüyordum bir de ben biraz estetik olarak da güzel durmasını istiyorum sıvı soğutmayı o yüzden düşündüm ama kule tipi de güzel

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
hocam thermalright kule tipi soğutucular var onları düşünüyordum bir de ben biraz estetik olarak da güzel durmasını istiyorum sıvı soğutmayı o yüzden düşündüm ama kule tipi de güzel
Estetik olmasını istiyorsanız ben olsam ilk önce dış görünüme dikkat ederdim. Renk uyumuna vs. Daha ucuza gelir

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Buğra
Estetik olmasını istiyorsanız ben olsam ilk önce dış görünüme dikkat ederdim. Renk uyumuna vs. Daha ucuza gelir
öneriniz var mı hocam ilk defa sistem alacağım biraz tecrübesizim hazır sistemlerde

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Buğra
Marka takıntınız var mı ? AMD İntel olarak
hocam işlemci amd ekran kartı nvdia olursa güzel olur ddr5 olarak amd daha ileri yönelik intelin soketi değişecek diye biliyorum

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Buğra
burda 5600 kullanılmış ama 4060 ti için yeterli oluyor. eğer ileri dönük ddr5 olsun dersen ki o zaman fiyat artıyor. 32k dan başlayan 4070 sistemlere geçmek daha mantıklı geliyor o zaman.
hocam şunu özelleştirip kule tipi soğutucu ve anakartı güçlendirsem nasıl olur ddr4 sistem alırsam ileride bi de anakartı değişmem gerekecek

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
hocam şunu özelleştirip kule tipi soğutucu ve anakartı güçlendirsem nasıl olur ddr4 sistem alırsam ileride bi de anakartı değişmem gerekecek

4060 zayıf kalıyor bence bu fiyata O fiyata çıktıktan sonra 4070 daha mantıklı. Yükseltme ihtiyacınız olmaz ilerde.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Buğra
4060 zayıf kalıyor bence bu fiyata O fiyata çıktıktan sonra 4070 daha mantıklı. Yükseltme ihtiyacınız olmaz ilerde.
hocam yordum ama sizi bana en ucuz 4070 sistem gösterebilir misiniz

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom