Neler Yeni

29.06.2024 1000 tl altı bluetooth önerileri

Omnissiah

80+ Bronze
1.ANKER P20İ
Anker Soundcore Life P20i Tws Kablosuz Bluetooth Kulaklık - Beyaz

Fiyatına göre performans oranı en yüksek kulaklıklardan biri olmasının yanı sıra ayrıca bu kulaklığın yüksek bas seviyeleride oldukça dikkat çekici. Ürün 10mm sürücülere sahip bu demek oluyor ki yüksek şiddetli sesler elde edebiliyorsunuz ayrıca her kulaklıkta 2 mikrofonun olması siz telefonla konuşurken ses kalitesini kristal netlikle olmasa bile rekabetçi bir mikrofon performansı veriyor. Satış fiyatı 600-800 civarında ayrıca silikonlu olması sayesinde sizin kulağınızdan düşmemesi başka bir avantaj ben gayet beğenerek aldım ve kullanıyorum ki bu fiyata alabileceğiniz en rekabetçi ürünlerden birisi bu.

2.Soundcore anker a20i
51t6+aUD8LL._AC_SL1500_.jpg

Anker firmasının bir diğer ürünü a20i modeli aslında üstte bulunan model ile aşırı farkları yok ki üstte yazdığım şeyler burada geçerli ama daha kompakt bir kutuya ve daha ufak bir kulaklık tasarımına sahip yani daha az yer kaplayan bir model istiyorsanız veya spor için alacaksınız bunu alabilirsiniz

3.Huawei freebuds se2
b_huawei-freebuds-se-2-1.jpg

Benim inceleyip beğendiğim ürünlerden birisi huawei'nin bu bütçe dostu modelidir, ürün 10mm sürücü ile geliyor ama asıl parladığı yer mikrofon kalitesi ve batarya süresi zira bu kadar hızlı bir şarj olup onlarca saat giden başka bir kulaklığa fazla rastlamadım zira bu fiyata sunduğu kompakt kutusu ve devasa batarya ömrü ile beğenimi kazandı. Ses kalitesi ise gayet yeterli sizi memnun edecektir ama silikon olmadığı için özellikle yatarken bu ürünü kullanırsanız kulağınızdan düşebilir, onun haricinde gayet şık alırsanız üzmez diyeceğim bir model

4.Huawei freebuds se
b_huawei-freebuds-se-9.jpg

Listenin bir diğer rekabetçi ürünü huawei freebuds se modelidir. Bu model 10mm dinamik sürücüyle geliyor ayrıca üstte ki abisi kadar olmasa bile batarya performansı yeterli. Akustik gayet hoşuma gitti akustiği gayet iyi diyebilirim. Ürün kutusu gayet kompakt ve ürün silikonlu olması sayesinde kulağınıza rahat oturuyor aynı şekilde mikrofon performansı gayet tatmin edici ve sayış fiyatı 720 lira.

5.Oppo enco buds 2
b_oppo-enco-buds2-1.png

listenin son ürünü oppo enco buds 2 modeli. Özellikle marketle satılan bu model 470 civarı bir satış fiyatına sahip ayrıca 10mm sürücüyle geliyor, kutusu gayet kompakt, 28 saat kullanım süresi ve hızlı şarjı var, kulakta iyi duruyor ama yalıtımı tabi bu fiyata göre çok ergonomik değil onu söyleyelim. Ses profili gayet dengeli diyebilirim ayrıca bas desteği olması bu kulaklığın bas performansını yukarı taşıyor ki bu fiyata göre gayet iyi.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,456
Üyeler
156,493
Son üye
pixsel9dev
Top Bottom