Neler Yeni

29 Ekim gösterisi için okula gitmemek neyin göstergesi sizce

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
Bildiğiniz gibi 29 Ekim'de Cumhuriyet'imizin 100. Yıl dönümü ve çoğu yerde genelde okullarda gösteriler oluyor,sizlere sormak istediğim şudur ki sizce 29 Ekim gösterisine gitmemek bizi kötü birisi Cumhuriyet karşıtı birisi mi yapar.Genel olarak liselerde bu zorunluluk var gelmek zorundasınız falan ama sonuçta oraya giden kişi zorunluluktan değil cumhuriyet kutlaması için gitmeli,sizin bu konu hakkındaki fikirlerinizi merak ediyorum, teşekürler

1721

80+ Bronze
karşı biri olsan da, milletimizin yaptığı bütün fedakarlıklara saygı duyup gitmen gerek.

Kara*

80+ Silver
Okullar sadece etkinliğe bakıyor üstelik her fikirden insanlar var, sen oraya gitmediğin zaman vatan haini olmuyorsun ülkene ne olursa olsun en ufak yaptığın yarar orada boş durduğun zamandan daha yararlıdır emin ol.

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Canın istiyorsa git istemiyorsan vatan haini olmazsın. Ayrıca vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır demiş Atatürk sende evde ders çalışırsın.
doğrusunuz hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okullar sadece etkinliğe bakıyor üstelik her fikirden insanlar var, sen oraya gitmediğin zaman vatan haini olmuyorsun ülkene ne olursa olsun en ufak yaptığın yarar orada boş durduğun zamandan daha yararlıdır emin ol.
doğrusnuz hocam sınav var zaten ona çalışmam gerek

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Mehmet
doğrusunuz hocam

doğrusnuz hocam sınav var zaten ona çalışmam gerek
Şuan çok sinirliyim 35 dk geç çıktık okuldan kutlama var diye nerdeyse ezilecektim bilsem gelmedim böyle işmi olur yap şu kutlamayı öğle arasında

Bide 100. Yıl çoşkusu falan diyorlar mutlu olun diyorlar haftaya sınavlar var meslek sınavları var bunlarlamı uğraşayım kutlamaylamı

Bizim sınıftan bazı kişiler koroya katıldı 10 gün prova yapmışlardır ama kutlamada koroyu yaparken okulda kimse takmadı kimsenin umrunda değil herkes eve gitmek istiyor

Kara*

80+ Silver
Şuan çok sinirliyim 35 dk geç çıktık okuldan kutlama var diye nerdeyse ezilecektim bilsem gelmedim böyle işmi olur yap şu kutlamayı öğle arasında

Bide 100. Yıl çoşkusu falan diyorlar mutlu olun diyorlar haftaya sınavlar var meslek sınavları var bunlarlamı uğraşayım kutlamaylamı

Bizim sınıftan bazı kişiler koroya katıldı 10 gün prova yapmışlardır ama kutlamada koroyu yaparken okulda kimse takmadı kimsenin umrunda değil herkes eve gitmek istiyor
Bu sadece önemli günlerde değil artık lise düzeyinde etkinlikleri kimse iplemiyorlar zordan yapıyorlar dediğin gibi, büyük kısmı içinden söverek bitse gitsek diyordur. Yani bilmiyorum ama orada durunca vatan falan kurtarmıyorsun kendi benimsediğin, saygı duyduğun şeylere, evinde yaparsın gerisi ne diyorsa sallamamak gerekiyor.

José Mourinho

80+ Silver
Ulan ayni okuldamıyız SIKAKAMAMNSNQNNNQ
Bilmiyorum
117405-1694507717.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,187
Üyeler
142,096