Neler Yeni

2900-3000 TL Civarına Telefon Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yakup Vg
Bütçe
3000
Merhabalar annem ve ara ara da kardeşimin ders çalışması için kullanacağı 3000 civarına bir telefon duşunuyorum kendim yaklaşık 1 seneden fazladır Samsung Galaxy A52 kullanmaktayım gayet memnunum o yüzden aklımda Samsung M22 ve Samsung M21 var bu 2 model arasında kaldım başka model onerilerinizi de alabilirim şuan sipariş vereceğim malum ulkemızde hiç bir şeyin fiyatı sabit kalmıyor acil yardımcı olabilecek bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirm iyi akşamlar :))
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimse yok mu :/

Son düzenleme:

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,347
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Merhabalar annem ve ara ara da kardeşimin ders çalışması için kullanacağı 3000 civarına bir telefon duşunuyorum kendim yaklaşık 1 seneden fazladır Samsung Galaxy A52 kullanmaktayım gayet memnunum o yüzden aklımda Samsung M22 ve Samsung M21 var bu 2 model arasında kaldım başka model onerilerinizi de alabilirim şuan sipariş vereceğim malum ulkemızde hiç bir şeyin fiyatı sabit kalmıyor acil yardımcı olabilecek bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirm iyi akşamlar :))

hocam aklımda 2 model vardı ikiside artmış maalesef.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yakup Vg
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangileriydi usta merak ettim :) poco x3 mü acaba

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,347
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,309
İsim
Semih Boran

M21 daha iyi. 90Hz lüzumsuz. Ayrıca M22 de UFS 2.1 yerine eMMC 5.1 var. Kesinlikle M21.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,634
Üyeler
158,633
Son üye
FleussX
Top Bottom