Neler Yeni

2k 27" Monitör Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Atilla Baki BALİ

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
elam dostlar ben 2K kavisli 27" bir monitör almak istiyorum ilk başta G5 düşünmüştüm lakin çok sorunlu bir model olduğunu gördüm o yüzden şu 5 model arasında kaldım. Sizin tavsiyeniz ne olur?

Hepsi kötü VA panel

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,126
İsim
Mert Can Ergün
Va panel alma
Mesaj otomatik birleştirildi:

20230418_214037.jpg

IMG-20230419-WA0027.jpeg

IMG-20230419-WA0018.jpeg

Böyle sorunlar yaşatabilir msı 4k 32 inç monitör vardı böyle sorunları vardı

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Atilla Baki BALİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
farkındayım ama ıps panellerde kavisli seçenek yok
Va panel alma

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Va panel alma

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
27" düz monitörler çok değişik duruyor hiç değilse 1500r kavis olmalı

Optimum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Mustafa

Margsauv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İbrahim
Hocam merhaba. Forumda bayağı kötülemişler G5'i. Ama 5 gün önce G5 serisinden sipariş geçtim monitör de elime ulaşalı 2 gün oluyor. Ben Gaminggen'den aldım. Cihazda herhangi bir ölü piksele rastlamadım. Ghosting sorunu var dediler test yaptım var mı yok mu anlamadım, ki varsa bile beni rahatsız eden bir şey göremedim. Cs Go'da da öyle süzülmeye falan rastlamadım. Ya insanlar çok abartıyor bu işi ya da ben çok sıradan kullanıcıyım bilmiyorum. G5'i tercih etme sebebim senin gibi kavisli ekran istememdi. Diğer ekranlara kıyasla daha kavisli bir ekranı var. (1000r) Bu kavis tasarımı oyun ve film izlerken inanılmaz fark ediyor. Gelip gözüyle görmeyen kullanmayan bilemez. Her şey kağıt üstünde yazan şeyler değil kullanım tecrübesi başka bir şey.

Samsung bu ekran işini yıllardır yapıyor. Piyasadaki çoğu monitör de ekranını Samsung'dan alıyor zaten. Ben G5'ten memnun kaldım. Varsa aklına takılan bir şey sorabilirsin.

Margsauv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İbrahim
Samsung'un monitörü bu fiyatlarda 2k bir monitörler için 27inçte gayet uygun ve ürün kaliteli. Laptopta Macbook M1 kullanıyorum. IPS panel. Her iki paneli kullanan biri olarak abarttığınız kadar bir fark yok. VA panel o zaman kötüdür diyerek insanları yanlış yönlendirmeyin, herkes kendi araştırmasıyla ihtiyacına uygun ürünleri alsın.

Zaten bu firmaların mühendisleri bunları üretirken zamanlarını harcıyor, sizlerin yaptığı hesapları 100 kere hesap ediyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Atilla Baki BALİ
Samsung'un monitörü bu fiyatlarda 2k bir monitörler için 27inçte gayet uygun ve ürün kaliteli. Laptopta Macbook M1 kullanıyorum. IPS panel. Her iki paneli kullanan biri olarak abarttığınız kadar bir fark yok. VA panel o zaman kötüdür diyerek insanları yanlış yönlendirmeyin, herkes kendi araştırmasıyla ihtiyacına uygun ürünleri alsın.

Zaten bu firmaların mühendisleri bunları üretirken zamanlarını harcıyor, sizlerin yaptığı hesapları 100 kere hesap ediyorlar.
hm evet ama son araştırmalarım sonrasında hem parlaklık hem hz hem de nvidia g-sync li bir monitör buldum 6200tl civarına gamepower x60. muhtemelen bunu alıcam.

Hocam merhaba. Forumda bayağı kötülemişler G5'i. Ama 5 gün önce G5 serisinden sipariş geçtim monitör de elime ulaşalı 2 gün oluyor. Ben Gaminggen'den aldım. Cihazda herhangi bir ölü piksele rastlamadım. Ghosting sorunu var dediler test yaptım var mı yok mu anlamadım, ki varsa bile beni rahatsız eden bir şey göremedim. Cs Go'da da öyle süzülmeye falan rastlamadım. Ya insanlar çok abartıyor bu işi ya da ben çok sıradan kullanıcıyım bilmiyorum. G5'i tercih etme sebebim senin gibi kavisli ekran istememdi. Diğer ekranlara kıyasla daha kavisli bir ekranı var. (1000r) Bu kavis tasarımı oyun ve film izlerken inanılmaz fark ediyor. Gelip gözüyle görmeyen kullanmayan bilemez. Her şey kağıt üstünde yazan şeyler değil kullanım tecrübesi başka bir şey.

Samsung bu ekran işini yıllardır yapıyor. Piyasadaki çoğu monitör de ekranını Samsung'dan alıyor zaten. Ben G5'ten memnun kaldım. Varsa aklına takılan bir şey sorabilirsin.
hocam monitörün genel sorunlarından birisi de panel ekran çerçevesinden ayrılıyormuş amazon üzerinde baya şikayet ver o konu hakkında o yüzden birazcık korktum

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Atilla Baki BALİ

bu önerilerde bulunurken nerenizi kullandığınızı merak ediyorum 2k ve kavisli diyorum siz bana 1080p düz monitör atıyorsunuz

Top Bottom