Neler Yeni

2K Monitör 900 ( dokuz yüz ) TL?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,727
İsim
Bilal Tepe
benim 3 sipariş de hazırlanıyor hala
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam arayıp tam olarak ne dediniz
Aradım dedimki benim siparişim hakkimda bilgi almak istiyorum 26 ocaktan beri bilgi verilmedi onlar da baktı sonra dediki yanlış fiyat hatasından dolayı kargoya verilmemiş ama ben tekrar kargo için talep acicam dedi bende ok dedim belki gelir ama yanlış fiyat dediği için gelmez ztn

Aradım dedimki benim siparişim hakkimda bilgi almak istiyorum 26 ocaktan beri bilgi verilmedi onlar da baktı sonra dediki yanlış fiyat hatasından dolayı kargoya verilmemiş ama ben tekrar kargo için talep acicam dedi bende ok dedim belki gelir ama yanlış fiyat dediği için gelmez ztn
hocam benimkiler hala hazırlanıyorda iade talebi yerse ben de yaparım

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
gelmedi mi monitörleriniz ?

Muddi

80+
Bu iptalleri normal Satıcı yapsa cezai bedeli oluyor güya. Firma kendisi yapınca ceza olacak mı bakalım.

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Bu site güvenilir mi normalde ?

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Bu iptalleri normal Satıcı yapsa cezai bedeli oluyor güya. Firma kendisi yapınca ceza olacak mı bakalım.
Pazaryeri kendi iptal ederse satıcıya herhangi bir cezai işlem uygulanmaz. Eğer Satıcı kaynaklı bir kusur ise satıcıya cezai işlem veyahut kupon bedeli yansıtılır. Fiyat farkı kabul edilebilir bir fark olsaydı hakem heyetine giderseniz alırsınız monitörü o fiyata diyebilirdim. Ancak bu kadar fiyat farkı ile hakem heyeti kazanamazsınız.

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Emre Erkan Aydın
Adamlar bizim parayı faize yatırdılar herhalde ne monitörleri iptal ediyorlar ne de para iadesi

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
1706537756963.png

Ürünün piyasa fiyatı 7899₺ 900₺ ye kim kime gönderir. Daha önce gönderilen ürünlere bakmayın onlar gözden kaçmıştır. Yoksa kimse zararına mal göndermez kimse babasının oğlu değil. 75₺ tava sattığımız zamanı biliyorum kimseye göndermedik bütün siparişleri iptal ettirdik cezai işlem uygulandı tabii ki.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,976
Üyeler
143,063
Son üye
heavenlyy
Top Bottom