Neler Yeni

2K MONİTÖR ÖNERİSİ BÜTÇE 7-9K

oguzbig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan BÜYÜK
Bütçe
9000
Merhabalar başlıkta belirtildiği gibi. Günde 1-2 el valo oynayan biriyim o da vaktim olursa, onun dışında bir şeyler izlemeyi seven biriyim. Baktığımda beni mutlu edecek bir monitör arıyorum. Rekabetçi oyun hastası falan değilimdir kesinlikle. Laptopa bağlayıp kullanacağım aslında.

Soru: gtx1650 var laptopta, youtube'da falan2k izlesem kasar mı? Oyunlar için konuşmuyorum ama valorant için de kasar mı mesela?

oguzbig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan BÜYÜK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında direkt onu merak ediyorum. Kötü bir ekran kartım var ama netflixte falan bir şeyler izlerken 2kda keyifle izlemek istiyorum. Bir yandan da valo tft gibi basit oyunlarda sıkıntı yaratmasın. Ekran kartım bunu kaldıramazsa boşuna masraf yapmış olurum.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
Aslında direkt onu merak ediyorum. Kötü bir ekran kartım var ama netflixte falan bir şeyler izlerken 2kda keyifle izlemek istiyorum. Bir yandan da valo tft gibi basit oyunlarda sıkıntı yaratmasın. Ekran kartım bunu kaldıramazsa boşuna masraf yapmış olurum.
video izlerken dizi izlerken sıkıntı olacağını sanmıyorum zaten chrome genel olarak rami çok tüketiyor

oguzbig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan BÜYÜK
Çok teşekkür ederim. Eğer netflixte 2k izlerken takılma yaşamazsan bana kafi. Şimdi monitör bulmada sıra.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hem de amazon satıyormuş, cezbetmedi değil. LG MSI gibi bir marka değil ama bakacağım incelemelere. Aktif kullandığınız monitör mü hocam bu ?

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,316
İsim
Kürşat
Neflixte 2k çözünürlükle ne izlemeyi düşünüyorsunuz hocam

oguzbig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan BÜYÜK
Bilmem, spesifik olarak düşünmedim hocam. izleyemiyor muyuz?

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
Emir
2k oyunlarda 1650zortlar gibi geliyort bana hele ki dizüstü.

oguzbig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan BÜYÜK
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular