Neler Yeni

2k Monitör Tavsiyesi

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
E durma yorum atacağına sen at o zaman curved 2k çözünürlükte ips panel bir monitör :) Benim tavsiyem bu yönde curved olmaması illa beğenmeyeceği anlamına gelmiyor,attığım monitör çok başarılı bir monitör :)
Attığın monitörün başarılı olup olmamasını sorgulamıyoruz. Öncelikle Curved ips monitör olmadığını anlatmaya çalıştık, o yüzden Va panel olacağını açıkladık. Bence @BaşaramadıkAbi nin attığı monitörler iyi, onlardan beğendiğini alsın. Mesaj kasmak için bir daha adamın attığı monitorlerin aynısını atma ihtiyacı duymadım.

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper
Attığın monitörün başarılı olup olmamasını sorgulamıyoruz. Öncelikle Curved ips monitör olmadığını anlatmaya çalıştık, o yüzden Va panel olacağını açıkladık. Bence @BaşaramadıkAbi nin attığı monitörler iyi, onlardan beğendiğini alsın. Mesaj kasmak için bir daha adamın attığı monitorlerin aynısını atma ihtiyacı duymadım.
Sen öncellikle va panel curved atarsın,ben öncellikle düz panel ips atarım adam hoşuna gideni alır sanane ? Eğer okuma yazman var ise yorumumu tekrar bir gözden geçir derim zira sadece seçeneklerde bulundurmasını istemişim eğer yorumumdan rahatsız olduysanız rapor edeilirsin :)

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sen öncellikle va panel curved atarsın,ben öncellikle düz panel ips atarım adam hoşuna gideni alır sanane ? Eğer okuma yazman var ise yorumumu tekrar bir gözden geçir derim zira sadece seçeneklerde bulundurmasını istemişim eğer yorumumdan rahatsız olduysanız rapor edeilirsin :)
Attığın monitör adamın bütçesini fazla geçiyor.
Ben burada kimsenin boşuna uyarı almasını istemem. Zaten uyarılık bir durumda yok. O yüzden rapor falan etmeden normalce yazdım.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
E durma yorum atacağına sen at o zaman curved 2k çözünürlükte ips panel bir monitör :) Benim tavsiyem bu yönde curved olmaması illa beğenmeyeceği anlamına gelmiyor,attığım monitör çok başarılı bir monitör :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

3500TL bütçeli adama 2500TL'lik monitör tavsiyesinde bulunan arkadaşım seninle muhattap olan olmadı,durduğum yerde zoruna giden şey nedir ? :)
Mesaj kasan kişi @LaMorte
Sende konu sahibi curved istediği halde düz panel monitör atmışsın üstelik bütçenin 500tl üstünde.
Attığım monitöre gelirsek sorun çıkardığını bilmiyordum ucuz olduğu için bilerek attım.

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper
Attığın monitör adamın bütçesini fazla geçiyor.
Ben burada kimsenin boşuna uyarı almasını istemem. Zaten uyarılık bir durumda yok. O yüzden rapor falan etmeden normalce yazdım.
Hayır fazla geçmiyor.3500TL fiyat bandında bir bütçe belirtmiş bu 3.900'de olamaz anlamına gelmez.

Mesaj kasan kişi @LaMorte
Sende konu sahibi curved istediği halde düz panel monitör atmışsın üstelik bütçenin 500tl üstünde.
Attığım monitöre gelirsek sorun çıkardığını bilmiyordum ucuz olduğu için bilerek attım.
Sende konu sahibi İPS istediği halde VA panel ve bütçesinden tam 1000TL daha az bir monitör önermişsin.İstersen polemiğe girmeyelim :) Durduk yere hiç kimseye duyar kastı diyemezsin

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Hayır fazla geçmiyor.3500TL fiyat bandında bir bütçe belirtmiş bu 3.900'de olamaz anlamına gelmez.
3999TL olan monitör 3900 değil 4000dir. Ayrıca adama bütçeden ucuz attı diye kızıyorsun, kendin de bütçeden pahalı atıyorsun. Neyse tartışmak istemiyorum. O yüzden daha cevap vermeyeceğim.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Sende konu sahibi İPS istediği halde VA panel ve bütçesinden tam 1000TL daha az bir monitör önermişsin.İstersen polemiğe girmeyelim :) Durduk yere hiç kimseye duyar kastı diyemezsin
3.500TL ye IPS panel Curved monitör bulsana bana. Duyar kastı ? :D

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper
3.500TL ye IPS panel Curved monitör bulsana bana. Duyar kastı ? :D
3500TL bandında bütçeli adama VA panel ve 2500TL'lik monitör atam,attığım monitör daha iyi olduğu için kıskanam ve durduk yere duyar kastı yazam

Son düzenleme:

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Buyur yüce bilgin?
Cümleyi tekrarlayım sanırım anlamıyorsunuz "IPS ve Curved bulursa da fiyatı çok abartı olur."

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Uygunsuz dil
3500TL bandında bütçeli adama VA panel ve 2500TL'lik monitör atam,attığım monitör daha iyi olduğu için kıskanam duyar kastı yazam haWli
Tamam haklısın.
Herkes kendini bir çöp sanar sen iki çöp sanıyorsun.

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Cümleyi tekrarlayım sanırım anlamıyorsunuz "IPS ve Curved bulursa da fiyatı çok abartı olur."
Bence bir daha adama yazma, yazdığım şeyi okudu daha da cevap vermedi. Laf anlatmaya çalışmak zor oluyor böyle insanlara.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,680
Üyeler
153,597
Son üye
EryX
Top Bottom