Neler Yeni

2K sessiz mekanik klavye önerisi

mstf13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mustafa Durmuş
Selam arkadaşlar, 2K bütçeye sessiz mekanik klavye önerebilir misiniz? Uzun süre kargo beklemek istemediğim için AliExpress tarzı yerlerden önermeyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
bu klavye işine önceden hemen cevap verilirdi şuan kimse bakmıyor bende konu açtım da cevap yok şuanlık knk

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Ege
Selam arkadaşlar, 2K bütçeye sessiz mekanik klavye önerebilir misiniz? Uzun süre kargo beklemek istemediğim için AliExpress tarzı yerlerden önermeyin.
Şuan zaten bayramdayız hocam Türkiye'den alsanız bile bayram sonrası gelecek. Aliexpressten alsanız bayram bitene kadar istanbula gelir zaten. Aynı sürede elinize ulaşır yani. Onun harici zaten 1haftada falan geliyor o kadar uzun değil yani.

mstf13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mustafa Durmuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan zaten bayramdayız hocam Türkiye'den alsanız bile bayram sonrası gelecek. Aliexpressten alsanız bayram bitene kadar istanbula gelir zaten. Aynı sürede elinize ulaşır yani. Onun harici zaten 1haftada falan geliyor o kadar uzun değil yani.
Hocam daha once almadim o yuzden bilmiyorum aliexpresten ajaz k820 model klavyeyi begendim, tahmini teslimat 6 temmuz diyor, yani bu bayramdan sonra gelir mi?

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,943
İsim
Emir
mekanik klavyelerde sessiz diye bir kavram yok bu sefer mekanik olmaz.Belki custom klavye alırsın anca öyle sessiz switchli klavye alrsn

mstf13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mustafa Durmuş
mekanik klavyelerde sessiz diye bir kavram yok bu sefer mekanik olmaz.Belki custom klavye alırsın anca öyle sessiz switchli klavye alrsn
Yazdığından bisey anlamadim, sessiz derken daha az ses cikaran switchlilerden bahsediyorum tabii ki de.

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Barkın Tezel
AJAZZ AK992 Kablosuz Hotswap Oyun Klavyesi,Tri-Mode 2.4G/BT5.0/Kablolu,Özel USB C Sarmal Kablo,Programlanabilir RGB,GASKET,PBT Klavye Tuşları,Ses Düğmesi,PC/Mac/Win için 4000mAh Pil(Kırmızı Anahtar) https://amzn.eu/d/88sHVRP

Bende brown switchli modeli var daktilo gibi red alırsan daha sesiz olur

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Ege
Hocam daha once almadim o yuzden bilmiyorum aliexpresten ajaz k820 model klavyeyi begendim, tahmini teslimat 6 temmuz diyor, yani bu bayramdan sonra gelir mi?
Tahmini süreye pek takılmayın. Ortalama 1 hafta, çok şanssızsanız belki 2 hafta olabilir. Bana 7 8 günde geliyor. AK820pro yerine şunu öneririm indirimdeyken
Vergi dahil 2k yı biraz aşan fiyatı var. Para birimini dolar yaparak alın.

mstf13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mustafa Durmuş
Tahmini süreye pek takılmayın. Ortalama 1 hafta, çok şanssızsanız belki 2 hafta olabilir. Bana 7 8 günde geliyor. AK820pro yerine şunu öneririm indirimdeyken
Vergi dahil 2k yı biraz aşan fiyatı var. Para birimini dolar yaparak alın.
Amazondan ak820pro aldim hocam tesekkurler yinede.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Ege
Amazondan ak820pro aldim hocam tesekkurler yinede.
Amazondan niye aldınız hocam aliexpressten alsaydınız arada çok fiyat farkı oynuyordu diye hatırlıyorum. Onun dışında th80se modeli varken ak820pro bakmazdım ben olsam. Neyse artık almışsınız ne diyeyim hayırlı olsun. Bende kullanıyorum zamanında ucuzken almistim hayırlı olsun

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Barkın Tezel
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,438